Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 hónapja nem válaszol az...

2 hónapja nem válaszol az egyik legjobbnak tartott barátnőm?

Figyelt kérdés

Sajnos az eddig is tiszta volt, hogy én neki nem vagyok a "legjobb barát" kategóriában, de nagyon jóban voltunk. Ha nem is napi szinten, de heti több alkalommal beszéltünk egymással, rendszeresen találkoztunk, együtt jártunk utazni, mindent megosztottunk, stb... Januárban alig lehetett vele beszélni, merthogy vizsgaidőszak volt. Ezt megértem, tudom, hogy ilyenkor stresszes meg minden. De miután 2-3 hét telt el a válaszai között, rákérdeztem, mi van, és elmondtam, hogy rosszul esik, hogy nem válaszol ilyen sokáig. Semmi bocsánatkérés, csak annyit mondott "hajlamos vagyok eltűnni".

A legutóbbi beszélgetésünk közben ismét eltűnt, és 2 teljes hónapja nem válaszol. Az utolsó 4 üzenetet én írtam, különböző napokon, de 2 hét után már nem futottam utána. Magától azóta se keresett.


Nagyon hiányzik, és nem tudok mit kezdeni a hirtelen elvesztésével, mert fontos szerepet játszott az életemben. Nem kaptam semmi magyarázatot, miért tűnt el, nem veszekedtünk, nem történt semmi köztünk az ég világon. Ugyanakkor úgy érzem, sértené a maradék büszkeségem, ha megint én keresném őt, és kérdeznék rá a dologra, hiszen neki kéne. Úgy gondolom, egyes barátságokat meg KELL menteni. De most nagyot csalódtam benne, és nem tudom, mit tegyek.


2020. márc. 15. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltál fontos neki, sajnálom. Megértelek, nekem két tíz évig tartó barátságom ment a levesbe sokkal durvább módon, de utólag visszagondolva, sose voltak igazi barátok, csak azt hittem. Engedd el és keress olyat akinek te is fontos vagy. Nehéz, nekem se sikerül, de nem adom fel, hátha.
2020. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni!

Engedd el ezt a "barátságot", nem érdemli meg, hogy pitizz neki! Valószínűleg ő nem ugyanazt érzi, amit Te.

2020. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemlélőként nekem úgy tűnik, hogy mindenképpen le akar téged pöckölni, de kényelmetlennek találja, hogy ezt a szemedbe is mondja.

Tényleg totál egyértelmű és ne alázd tovább magad, mert azzal csak még terhesebb leszel számára.

Ha kíváncsi lesz rád, majd keres. Vagy nem.

2020. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☹️
2020. márc. 15. 10:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit nem értek, hogy az utolsó üzenete az volt, hogy találkozzunk és ünnepeljük meg a vizsgaidőszak végét...
2020. márc. 15. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen uzeneteket nem szabad komolyan venni.

Akkor komoly, ha "talalkozzunk most szombaton, megiszunk egy kavet valahol delutan?"

A "fussunk mar ossze tobbszor" az csak udvariassagi formula.


Es mint ember, aki tobbszor is szo nelkul megszakitott kapcsolatot masokkal, azt mondom, hagyd ot.

Magambol kiindulva, valoszinuleg

1. nem voltal egyaltalan fontos neki

2. sorozatosan olyan dolgokat csinaltal/mondtal, amibol elege lett, es mar nem is veszi a faradtsagot, hogy egyaltalan beszeljen rola, mert nincs ertelme.


Te ugy latod semmi nem tortent koztetek, o valoszineleg nem.


Tudod, ha megkerdeznem a volt baratnomet, o is ezt mondana. Mert az, hogy lekezeloen viselkedett allandoan, vagy hogy a szemembe hazudott tobbszor is, az ok volt szamara. Ezzel nem azt mondom, hogy te is ilyen vagy,

csak azt, hogy nem vagy neki fontos egyaltalan.

2020. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Soha nem viselkedtem vele bunkón, nem hazudtam neki, nem voltam vele lenéző, nem féltékenykedtem, ahogy tudtam segítettem, stb. Komolyan elgondolkoztam, hogy esetleg én csináltam-e valamit rosszul, de végiggondolva az eddigi kapcsolatunkat.. nem történt ilyen.

:/

2020. márc. 15. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egyszerűen sok voltál neki, rátelepedtél, megfojtottad. Akármilyen jó barátnők voltatok, lehet más az igényetek a kapcsolattartás intenzitására.

Sajnos én is ilyen vagyok, imádom-szeretem a barátaimat, de nem sülve-főve és akármilyen jó barátaim, kell tőlük néha távolság. Nem is tudom, ennek a magyarázatát, ...lehet önzés, de teher, ha valaki akkor jelentkezik, amikor én éppen nem akarom. Mégis évtizedes, jól működő barátságaim vannak,mert hagynak nekem teret.

2020. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!