Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy igaz barátom se?

Miért nincs egy igaz barátom se?

Figyelt kérdés

Nincs egy olyan személy akit bármikor felhivhatnék ha baj van, barmikor átmehetnék meg ilyenek...nagyon hianyzik ez az életemből! Mindenki ( barataim) egy nagy kamu, ha en nem keresnem oket akkor ok sem...

En vagyon ezzel egyedul igy?:((((

Nektek van?



2020. márc. 18. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nemvagy egyedül,engem leszedtek lóvéval és ,ráadásul a hátam mögött nevetnek rajtam,
2020. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem tudom, ebből a három sorból amit írtál, nekem az jön le, hogy elég nyafogós és követelőző vagy. Lehet hogy ezért.
2020. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Neem, soha nem szoktam elmondani a problémáim és nem szoktam nyafogni...csak most már elegem van ebbol
2020. márc. 18. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, ismerőseim, nem igazán tartom senkivel sem a kapcsolatot. Volt pár próbálkozás, nagy értelme nem volt, így marad a magány. Én nem tudom, hogy mi az a barátság...
2020. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jóba vagyok pár emberrel, de barátaim nincsenek.
2020. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nincs, max ismerős. őket meg nem fogom hívogatni.. bár én nem vagyok ki emiatt, mindig is jól elvoltam egyedül.
2020. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Én csak hittem hogy van egy barátnőm. Aztán amikor épp nem volt pasija, akkor persze jött hogy találkozzunk. Ahogy lett, felém se néz.

Nekem is hiányzik az amit a kérdező írt.

2020. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!