Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (M) Ilyenek a legjobb barátok?

(M) Ilyenek a legjobb barátok?

Figyelt kérdés

24/L vagyok. Sose volt hatalmas baráti társaságom, de mindig voltak legjobb barátaim. Értelmes, kommunikatív, nyitott, érett embernek tartom magam, korrekt vagyok, toleráns, nem gúnyoltam más embereket sose.

Amikor befejeztem a középsulit volt 5 amolyan igazi legjobb barátnőm. Sülve főve együtt, bulikba mentünk, vásárolni stb. Ma már ott tartunk, hogy szinte nem is beszélünk, mégpedig így alakult a dolog. A nevek kitaláltak persze :)

Anna talált magának egy pasit, aki elvette feleségül, lett gyerekük, házuk, én meg se lettem hívva azzal az indokkal, hogy bocsi, szűkkörű lesz. Ha előre elmondja, hogy nincs pénze rám, oké. Elfogadom, de így... Utána se beszéltünk, max ráírtam mizu, válaszolt és ennyi. Nem beszélünk már. Próbéltam találkozni vele, vagy beszélni hosszabban, de a gyereke után nem akart velem. Holott ő 4 évvel fiatalabb..


Kati kiment Kanadába, évi 1x jön haza, pár havonta én írok neki, mizujs ott, milyen az élet. Arar válaszol és annyi. Az én munkám, egyetemem, életem nem érdekli, nem kérdez rá.


Jutkának lett pasija, leszart, miután szétmentek sírva felhívott, hogy eljönne velem bulikázni, mondtam neki ne haragudj, offos, bulizz mással ha akkor nem kellettem, mikor volt valakid. Le.urvázott. Letiltottam.


Mari kiment Ausztriába, lett férje, babája, én ráírok néha mizu, hogy vannak a babóval, arra válaszol, engem nem kérdez.


Kinga pedig megcsa1lta a pasiját fűvel-fával, a pasija nem tudta, engem szekált miért nincs pasim, beárultam a lányt. Ők együtt maradtak, én nem kellettem barátnőnek.


Nagyon azt érzem nincs egy normális barátnőm. De ismerkedni nem nagyon szoktam, van barátom, ő is szóvá tette, hogy mindig idiótákkal barátkozok, sírtam is emiatt. Hatalmas veszekedés volt. Mindegy. Szerintetek nagyon gáz vagyok?


2020. márc. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz. Nagyon ritka manapság az igazi barátság, ezt én is tapasztalom.
2020. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Nem vagy gáz. Ha van kedved, beszelhetunk erről, nekem dettó ugyanez van. 25N
2020. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy a legjobb barátok ilyenek :

Veled együtt örülnek a sikereidnek.

Nem irigykednek

Nem másznak rá a pasidra.

Meghallgatnak ha bajod van és próbálnak segíteni.

Hasonlóan gondolkodtok.

Jóban rosszban kitartotok egymas mellett.

Nem sz arnak le, csak mert lett pasijuk.

2020. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) persze, akinek van kedve beszélhetünk :)
2020. márc. 21. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaz en 19 vagyok

Nekunk 6 fos lany tarsasagunk van, de inkabb azt mondanam volt

En mindig is kilogtam, mar beallitottsagu voltam, egyikukkel sem melyultem el kulonoskeppen

Fel se keres egyik, de forditva en se kaparom magam, feleslegesnek tartom (most vegzunk a kozepsuliban)

Azota elmelyultem masokkal, es te is tedd ezt

Biztos volt reszletesebb okuk is hogy ilyenek, de sokaknak megvaltozik az elete ha gyereke lesz

Szerintem ha nyitott vagy mindig lesznek barataid. Az emberek valtoznak, es en sem akarom magam olyan “baratok” miatt rosszul erezni magam akikhez MÁR nem illek. Nekem sokat adtak ezek a baratok

De mostmar en kb kivul vagyok ennek a kornek

Biztos az en hibam is de en mas voltam, mas erdeklodessel

Azt javaslom lepj be valami forumba ami erdekel teged, mert lassan eljon a kor amikor nehez baratkozni:D es nyugodj meg sokaknak megszakadnak a baratsagai


(Egyebkent meg ennyi ember nem tud egyforman elmelyulni)

2020. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!