Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogy tölti el az időt otthon?

Ki hogy tölti el az időt otthon?

Figyelt kérdés
Mit lehetne csinálni hogy az ember ne unatkozzon sajnos nem tudom fel találni magamat és egyre rosszabul birom az itthonlétet..19/F

2020. márc. 24. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Reggel edzeni szoktam, esetleg összedobok valami sütit/tortát, utána egész délelőtt tanulok, közben kiskutyázok. Délutánonként filmet/sorozatot nézek spanyolul (ősszel szeretném letenni belőle a felsőfokot), vagy olvasok, színezek, PS-ezek. De eddig pl. újrarendeztem a gardróbom, előtte az összes könyvet leszedtem a dolgozószobában a polcról és mindez egyesével portalanítottam, átrendeztem. Rendbe raktam az erkélyemetis, több virágot átültettem, azzal is eltelt egy nap. Szóval olyan feladatokat is most csinálunk meg itthon, amiket eddig hanyagoltunk.
2020. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!