Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg gáz vagyok amiért nem...

Tényleg gáz vagyok amiért nem fizettem ki neki?

Figyelt kérdés

Beszaladtam a drogériába, és egy lány barátom is épp ott volt (fiú vagyok)

Együtt álltunk a kasszához, én fizettem előbb, aztán ő. Állt 3 fiatalemberke mögöttünk, és azon csámcsogtak hogy milyen gáz vagyok, hogy nem fizetem ki a csajomnak is amit ő vesz. ( még a pénztáros is mosolygott gúnyosan)

Mondtam hogy nem a barátnőm csak barátok vagyunk. Azt mondták akkor is ciki vagyok stb... Nagyon gáz volt, csomóan engem néztek. Mindkerten csak pár száz ftot fizettünk



2020. márc. 28. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, mármint minek kellett volna kifizetned, de ismerős szitu, rám is szoktak furcsán nézni, ha fiúval megyek valahova, és külön fizetünk... nincs pasim, sima barátok, de folyton hlyén néznek, mozikban, kávézókban, éttermekben... boltban ritkában, gondolom az nem ilyen randi-helyszín, hogy sok hormonzavaros kölyök el se tudja képzelni hogy nem csak azzal mész oda akivel le akarsz feküdni
2020. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!