Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyoldalú barátságok?

Egyoldalú barátságok?

Figyelt kérdés
Van pár ember akiket kedvelek, találkozni nem nagyon szoktunk velük, illetve, az egyikkel hetente egy programon. Ott jól elbeszélgetünk, viszont ő, se a többiek nem nagyon keresnek maguktól. Legtöbbször én kezdeményezem a beszélgetést interneten, viszont nem érzem hogy terhükre lenne. Ennyire nem jutok eszükbe, vagy csak elvannak a jobb barátaikkal, és nincs rám szükségük? Vagy csak szimplán nem írogatnak rá maguktól másra?
2020. márc. 29. 20:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni hogy nekem ők többet jelentenek mint én nekik. Szeretnék olyan barátokat akik értékelnek.
2020. márc. 29. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg te nem szereted magad senki nem fog.
2020. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ők tényleg SOHA nem kezdeményeznek, az elég rossz jel.
2020. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen barátaim. Valamiért ilyen kukák. Teljes mértékben jól érzik magukat, érdeklődőek, nevetnek stb, ha van közös program. Nehéz erre indokot találni és jeleztem én is korábban ezt egy barátomnak, Ő azt mondta, hogy nincs ez igazán eszébe, de megbeszéltük, hogy legközelebb Ő keres, hát nem keresett közös programra. 😂

Viszont azóta már aktívabb és szervezett közös programot. Egyébként igazán más barátja nincsen rajtam kívűl, tehát nem azért, mert ne lennék olyan fontos, mint más haver. Szóval vannak ilyen emberek, méghozzá sok, akár családtag is.

Ne is foglalkozz evvel szerintem, ha igényled a társaságot akkor keresd meg, de ne agyalj ezen, mert megromlik a viszony, jelezni azért jelezd és beszéljetek erről, ha valóban barátok vagytok akkor erről is tudtok beszélni!

2020. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!