Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs kifejezetten...

Miért nincs kifejezetten barátkozásra kitalált app vagy oldal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Bárhol megteheted.
2020. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hát a Tinder mi? Vagy a rosszlanyok.hu?
2020. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én például annak idején a tindert kifejezetten azért töltöttem le, hogy ismerkedjek, NEM kapcsolati vagy hasonló célokkal. Meglepően sokan vannak így egyébként.
2020. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy az első is mondta, ahol vannak emberek, van egy adott közösség mint akár ezen az oldalon is, ott bárhol lehet. Személyes tapasztalatom én innen is szereztem úgy mond barátok, ismerősöket, mert nyitottak voltak a kapcsolat építése. Rá jöttünk, hogy van bennünk elég sok közös, és onnantól kezdve nem számított, hogy itt ismertük egymást. Mivel én fiú vagyok egy lánnyal itt megismerkedtem és eljutottam több találkozóig is, és nem is gondoltam volna, hogy össze fog jönni. Szóval én azt mondom, ha meg van a kellő nyitottság bármikor, bárhol, bármi lehet.
2020. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy ha férfiként akarok férfiakkal barátkozni Tinderen, akkor csak melegek fognak megtalálni.
2020. ápr. 2. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza, hogy létrehozz egyet, kiemelve, hogy nem társkereső?
2020. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most nézem és van ilyen. Patook a neve.
2020. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Nem lenne hülyeség
2020. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Slowly
2020. ápr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!