Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, h ne "nyuljam le"...

Mit tegyek, h ne "nyuljam le" mas baratnojet?

Figyelt kérdés
Regen volt egy haverom akinek szep baratnoje volt. Nem akartam semmit se tole es meg gyerek voltam szinte, de figyelemfelhivasbol elkezdtem flortolni vele es poenkodni, ami nagyon bantotta a haverom. Nem volt szep dolog tolem, de tenyleg gyerek voltam meg. Azota viszont kialakult egyfajta szorongasom az ilyen szituktol es most is van a kornyezetemben egy par. En pedig folyamatosan azon szorongok, h megcsak hozza se szoljak a lanyhoz, nehogy jelzesnek vegye es balhe legyen belole. De igy viszont folyamatosan ratapad a szemem es pont mindig akkor nezek oldalra amikor o ott megy es igy az johet le neki, h ot figyelem. Szoval a lenyeg, h egyaltalan nem akarok ettol a lanytol semmit es mas baratnojet amugy se kornyekeznem meg, de ez a szorongas annyira eluralkodik rajtam, h nem tudok termeszetesen viselkedni a kozeleben. Folyamatosan az jar a fejemben, h felre fog erteni es balhe lesz belole. Es mint irtam: akaratlanul is mindig pont odanezek ra, mivel emiatt a felelem miatt ott motoszkal a fejemben. Ugye mas emberrel tudok normalisan viselkedni, mert nem gondolkodok rajtuk. Csak ugy vannak. Na de akarhanyszor valakinek a baratnojevel beszelek maris elojon ez a dolog es kinos. Legalabbis nekem. Mit tegyek? Remelem erthetoen irtam le.
2020. ápr. 8. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Normális párkapcsolatban élő nőt nem tudsz lenyulni.


Ha sikerül akkor szívességet tettél a férfinak...

2020. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem ez a baj, nem is akarom lenyulni... Olvasd mar el a kerdest is, ne csak ideirj valamit.
2020. ápr. 8. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A szorongast a lelkiismeret furdalas okozza, ami nem feltetlenul rossz. Hiszen ez azt jelenti, hogy tisztaban vagy a hibaiddal, sot meg is bantad, es ez egy igen pozitiv tulajdonsag. Persze olyan hatalmas bunt nem kovettel el, de egy parbeszedbol eszre lehet venni ha valaki tul szinpatikus (szoval nem csoda hogy feltuno volt), de ez meg nem gyilkossag, nem egy megbocsathatatlan bun, es nem is olyan dolog ami traumakent vegig kovesse eleted. Az nem megoldas, ha nem nezel tobbet ra a barataid baratnoire, sot, ha eszreveszik hogy csak ritkan odavetsz egy-egy pillantast az csak meg feltunobb. Foleg ha nem is tetszik a lany, akkor plane nincs mitol tartanod, es ha venetlenul az illeto megis azzal vadolna, hogy a csajat bamulod az nem a te hibad, inlabb az o beteges feltekenysege a baj. Vagy ha ujra olyan helyzetbe kerulnel, hogy a lanyt vonzonak talalod, es tetszik is picit neked, akkor probalj uralkodni az indulataidon, ugy ertem, ne nyomulj ra. A lenyeg az, hogy mindig legyel onmagad barmilyen tarsasagban, es ne lepj at egy bizonyos hatart, az az ne kezdj flortolni, es az hogy valakire ranezel, tuti nem flort. De ha valaki ebbe kot bele, ahogy mar mondtam, a hiba nala van.....
2020. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi utolso:)
2020. ápr. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!