Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos, szánalmas emberek...

Magányos, szánalmas emberek hol találhatnak barátokat?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, nem vagyok nagy bulizós, sőt, én egy sörözős, beszélgetős, társasozós lány vagyok. Nem szeretek táncolni, szóval nem járok szórakozó helyekre. Nem járok sehova sportolni, munkatársaim összege 3 ember , akik nem a korosztályomba tartoznak. Interneten nem szeretek ismerkedni, mert túl paranoiás vagyok és mindenkiben az elrablómat látom :D. Elsőre sose vagyok túl kommunikatív, később viszont mindig megnyílok, így az első benyomásokról valszeg lecsúszhatok. Szóval, egy magam fajta bal.asz lány, hol a francba talál manapság barátokat? Maradjak a macskáknál? Más is jár az én cipőmben?

#barát #magány #egyedül fogok meghalni
2020. ápr. 12. 22:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

A magányos és a szánalmas két külön dolog. Ne degradáld le magad.


"Interneten nem szeretek ismerkedni, mert túl paranoiás vagyok és mindenkiben az elrablómat látom"


Most is az interneten vagyunk. Kezdhetsz félni :D


Amúgy passz. Én pl. egyedül érzem jól magam. Társaságban vagyok a legmagányosabb, éppen ezért ha nem muszáj, nem megyek soha sehova.

Ez is egy opció :)

2020. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Gandhictator válasza:
0%
Online módot kilőtted mert paranoiás vagy így csak az offline maradt. Max annyit tehetsz, hogy random embereket leszólítasz az utcán 100-ból 1 talán összejön.
2020. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Máshogy nem megy, csak úgy, ha emberekkel kerülsz kapcsolatba. Sportegyesület, tanfolyam/képzés, koncertezés, kocsmázás, stb. mind remek lehetőség az ismerkedésre. De otthonról ezek nem fognak menni, muszáj megmozdulni.
2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy szanalmas mert nem ugy elsz mint azok az emberek akiket az arcodba nyom a social media.


Am interneten keresztul nem fognak elrabolni, beszelgethetesz itt is barkivel nagyon sokan vannak az oldalon fiuk lanyok ugy mint te.

2020. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
0%
Én is hasonló beállítottságú vagyok ,csak én pasi.
2020. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Képzésre járok/jártam, kettőn is voltam már, mindegyiktől azt vártam, hogy naah majd itt. Nem tudom, rövidek voltak ahhoz, hogy bármi kialakuljon, mint mondtam elsőre nem vagyok túl megnyerő személyiség. Vaagy nem tudom. Gondolom nem vagyok jó a szociális dolgokban, próbálok mindig érdeklődni, kérdezni. De tovább sose mennek a dolgok. Illetve a meglevő barátaim is mind szépen lassan nem írtak, nem kerestek, aztán már vissza se írtak.
2020. ápr. 12. 22:42
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen, nah az elrablást azért ne vegyétek túl komolyan. :D Arról van szó, hogy nem szeretek túl hamar infókat adni magamról, vagy Facebookon felvenni embereket.
2020. ápr. 12. 22:44
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol. Mondom ezt ugyanebben a cipőben.
2020. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
mi lenne ha itt a sok sirankozo elkezdene baratkozni, menjetek discordra ott lehet kamu neveket adni es ugy megtalalni egymast, van chat, videochat, es hang hivas akar, nyilvan ha hosszu tavra terveztek akkor erdemes egy varosbol kb hasonlo korosztalybol ismerkedni
2020. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz videojátékozni, az is remek lehetőség. Teljesen olyan felületet mutathatsz magadról játék közben, amilyet csak szeretnél, semmi személyeset nem kell mutatni, csak játszani és élvezni a játékot másokkal. Én a legjobb barátaimat játék közben ismertem meg, 1-2 évvel az első közös játékunk után összeültünk egy városban sörözni, azóta is tartjuk a kapcsolatot.
2020. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!