Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos, szánalmas emberek...

Magányos, szánalmas emberek hol találhatnak barátokat?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva, nem vagyok nagy bulizós, sőt, én egy sörözős, beszélgetős, társasozós lány vagyok. Nem szeretek táncolni, szóval nem járok szórakozó helyekre. Nem járok sehova sportolni, munkatársaim összege 3 ember , akik nem a korosztályomba tartoznak. Interneten nem szeretek ismerkedni, mert túl paranoiás vagyok és mindenkiben az elrablómat látom :D. Elsőre sose vagyok túl kommunikatív, később viszont mindig megnyílok, így az első benyomásokról valszeg lecsúszhatok. Szóval, egy magam fajta bal.asz lány, hol a francba talál manapság barátokat? Maradjak a macskáknál? Más is jár az én cipőmben?

#barát #magány #egyedül fogok meghalni
2020. ápr. 12. 22:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy a korosztályom bulizni jár, táncolni vagy tudja a tököm mert én mindig is kilógtam. És úgy gondolom, hogy azok az emberek akikkel jól kijönnék azok pont ugyanígy nem járnak ilyen helyekre. Szóval nem tudom elérni őket. Konzolosként pedig nem discordozom, illetve nem is szeretem az online csapatjátékokat. Skyrim, Rdr2, Witcher... Amúgy köszönöm a válaszokat, jól esik úgy siránkozni, hogy tudom nem vagyok egyedül. :D
2020. ápr. 12. 22:58
 12/27 A kérdező kommentje:
Mármint a felsorolt játékokat, illetve azok fajtáját szeretem inkább. Csgo, Pubg... Ezeket max nézni szeretem
2020. ápr. 12. 22:59
 13/27 anonim ***** válasza:
Discord nem csak jatekra van... Am jo izlesed van szoval tuti talalsz majd haverokat
2020. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Sot discord van mobilra is ha csak dumalni akarsz... esku most h latom hasonlo jatekokat szeretsz meg en is dumalnek veld :D
2020. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csak arra van, de azt mondjuk nem tudom, hogy tudok ott elindulni, mint barát keresés. :D
2020. ápr. 12. 23:03
 17/27 A kérdező kommentje:
19 éves, szóval még előttem az élet, hogy barátokat találjak, de nekem már most "kapuzárásipánikom" van ilyen téren :D.
2020. ápr. 12. 23:06
 18/27 anonim ***** válasza:
Hat ha a gyakorit kizarod (pedig latod van itt is jelentkezo) akkor mondjuk vannak ismerkedos appok pl badoo ahol mondjuk adsz egy kamu profilkepet meg nevet es leirod h baratokat kersel es mondjuk az izlesedrol par szot, vagy ami alapjan ugy gondolod h segiti a baratkozast
2020. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
jó, akkor tényleg fejezd be a hisztit, mert ez most tényleg szimpla önsajnáltatás. hogy pont 19 év körül nincs senki aki mondjuk játszana??? kétségbe vonnám. megszámoltam magam körül gyorsan tíz embert, és ezek csak azok akikkel jóban is vagyok.
2020. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

Számomra szimpatikusnak tűnsz azok által, amiket leírtál a kérdésben és válaszokban. Normálisan meg tudod fogalmazni, amit szeretnél, feltételezem laza stílusú vagy. Nem tudom mi lehet a gond. :) Biztos hamar megváltozik a helyzet és ahogy írtad is, még fiatal vagy, annyi minden fog még történni veled, hogy esélyes, ha erre a kérdésedre visszagondolsz később, akkor jót fogsz kuncogni magadon.

Ráadásul több minden is érdekel.

2020. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!