Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen embereknél hogy...

Az ilyen embereknél hogy döntöd el hogy bír-e téged?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a tipikus közvetlen de közben mégis nagyon távolságtarto emberek, akik mindenkivel leallnak haverkodni de semmi személyes mélyebb gondolatot nem osztanak soha meg. Csomószor azt hiszem h na ez az ember tuti csak nem bír engem, aztán rajovok h dehat ő a barátjának tekint és mindenkivel ilyen felszínes....

2020. ápr. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen vagyok én is. Vagyis én inkább nagyon nehezen nyílok meg. Alapból szerintem nem jó dolog személyes dolgokat megosztani mindenkivel. Sok ember csak hátba szúr ha megnyílsz neki. De persze vannak normálisak csak nehéz kiszűrni. Haverkodni meg azért haverkodok mert nem akarok rosszban lenni senkivel.
2020. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En se vagyok olyan aki elmondja a nagyon személyes dolgait,de azért mesélek magamról, elmondom a véleményem témákról, ha valami tetszik a másik emberben azt megdicserem, érdeklő vagyok, és kb. mindenki úgy érezheti hogy birom, kivéve páran akikkel nagyon nem szimpatizálok :D
2020. ápr. 14. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én csak akkor mesélek magamról, mondom el a véleményem, ha kérdeznek. Szóval magamtól nem mondok el ilyesmiket. De attól még tudok társalogni ha akarok.

2020. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem próbál meg lerázni, ilyen "bocsi most mennem kell"-szinten, akkor szerintem talán bír téged, de az is lehet,hogy ő olyan, hogy nem ítélkezik. Tehát mindenkivel úgy igyekszik ellenni, és jól érezni magát; és akkor na szal ő ilyen barátkozós, de akár mérsékelten; és akkor neki ez így megfelel. Szal lehet, hogy totál nem ítélkezik, és nem "cimkézgeti fel" az embereket; hogy "húúú, ez most rossz arc, ezt nem kedvelem", hanem csak mindenki egy potenciális beszélgetőpartnert jelent neki, akivel lehet cseverészni. Szerintem ő szeret új emberekkel ismerkedni, nyílni új emberek felé. Szal talán neki ez így a lételeme, hogy bárkivel barátkozik. Tehát őneki nem az a lényeg, hogy "jóarc", vagy "rosszarc" valaki, hanem , hogy lehet vele beszélgetni. Meg pl megismer új embereket,új nézőpontokat , új "színeket " ebben a Nagyvilágban. És neki szerintem ennyi elég. Meg azért pl neki nem is az a lényeg, hogy ő szeret[het]-e valakit, hanem , hogy őt szeretik-e, hogy népszerű legyen.
2020. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mindenkivel el tudjon diskurálni. És ha nem mennek bele 'mély' dolgokba, csak felszínesen beszélgetnek, akkor így mindenkivel megtalálja a közös hangot; mert így nincs ilyen, hogy kinél meddig mehet el, meddig merülhet el egy adott témában; mert ha nem merül el semelyikben, tuti, hogy nem lesznek konfliktusok. És mondjuk pl a felszíni kérdésekben mondjuk mindenki egyetért; de ha lejjebb megyünk, és megnézzük az árnyalatokat, árnyaljuk a képet; ott már vannak véleménybeli különbségek; és ez pedig esetleg feszkót szülne. Tehát lehet, hogy ő meg pedig ilyen szempontból "biztonsági játékos", meg távolságtartó, hogy egy bizonyos határvonalon belülre nem enged senkit olyan közelre magához. Tehát ő csak jókat szeretne cseverészni, nem szeretné, ha vagy ő , vagy akár bárki más sérülne, és lehet, hogy ezért nem megy bele olyan mélyen a dolgokba. Tehát arra játszik, arra megy; hogy mindenkinek jó élmény legyen ez a beszélgetés, amit vele tölt.
2020. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyfajta önvédelmi mechanizmus ez náluk. A tettek jobban meghatározzák az embert.
2020. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A barátság olyan, mint a párkapcsolat. Ha meg akarod őrizni, nem TUDNOD kell, hogy bír-e téged, hanem TENNI ÉRTE, hogy bírjon téged.
2020. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok beszélgetek sok emberrel meg poénkodunk, de a távolságot meg tartom mert az elvem az csak az titok amit én tudok egyedül.
2020. ápr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!