Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy döntöd el, hogy rosszindu...

Hogy döntöd el, hogy rosszindulatú megjegyzést, vagy építő kritikát mondanak rólad?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy azért esik rosszul, mert van benne vmi, vagy mert merő rosszindulat, és téged bántanak, pedig nincs igazuk?

2014. aug. 8. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elgondolkodok rajta.Nem sokat, csak futólag, a helyzet pillanatában.

Egyébként nem nehéz megítélni, mert a különbség nagyon szembetűnő.

2014. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az építő kritika, bármilyen nyersen is hangzik, vagy tartalmaz valami javaslatot, vagy olyan hibára mutat rá, ami egyáltalán nem evidens, de előbbi jellemzőbb. A rosszindulatú megjegyzés akármilyen mézes-mázos is lehet, egyértelműen sértegetési célból születik.

Mondjuk az én kritikatűrésem jó, a sértegetések meg leperegnek rólam, szóval nemigen szokott rosszul esni.

2014. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A stílus alapján viszonylag könnyű dönteni, ha valaki pampog, azzal nem szoktam foglalkozni.
2014. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy jó a kritika tűrésed?

Pl. nem esik rosszul? Vagy úgy vagy vele, hogy az ő dolga amit gondol?


És ha igaz amit mond? Akkor változtattok rajta?

2014. aug. 8. 11:37
 5/5 anonim válasza:
Ez nagyon jó kérdés, én nehezen teszek különbséget, főleg van egy ember, akinél jeleztem is, h nem tetszik, de ő szerinte nincs igazam. De pl a páromnál nem igazán érzek ilyet soha,meg másik barátnőmnél soha nem volt ilyen, ezért nekem inkább embere válogatja, de mondom én megkaptam azt h alaptalanul mondtam h szerintem rosszindulat.
2014. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!