Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy hozzak helyre egy barátsá...

Hogy hozzak helyre egy barátságot? Még középiskolában barátkoztunk össze egy osztályba jártunk.2 lányról van szó.

Figyelt kérdés
Az egyik hasonlit rám picit mivel ő is élt át olyan helyzeteket mint én megértjük egymást másikkal jól kijövünk.ott hagytam a sulit utánna mintha megszakadt volna a kapcsolat.kerestem őket de ez nemvolt kölcsönös.nembeszéllünk már annyit.szerintetek hogy hozzam helyre a kapcsolatunkat?
2020. ápr. 14. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kétirányú dolog, ha ő nem mutat érdeklődést, sehogy.
2020. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másfél éve volt találkoztunk akkor nagyon magam alatt voltam egy pasi miatt és barátnőmnek olyat mondtam amit nemkelett volna és megbántottam amirol nemtudtam de utánna találkoztunk és megbeszéltük.utánna még messengeren beszéltünk volt hogy picit beszéltünk.de a későbbiekben már nemir vissza.a másik lánnyal még párszor beszéllünk de ő is igy eltávolodott tőlem.ő vele nem volt ilyen.
2020. ápr. 14. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A kölcsönös érdeklődés hiányában sehogy! Majd lesznek új barátaid!:)
2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!