Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzi magát sertettnek...

Jogosan érzi magát sertettnek a barátnőm az edesapja halala utan?

Figyelt kérdés
Roviden, az eset.... Sajnos nem rég egy barátnőmnek meghalt az apukaja. Ez a lany sok embert elmart a kornyezetetol, még az apja barátait is, mert nagyon rosszindulatú, bunkó, irigy termeszete van. Egy ket hozza hasonló barátnője van es ennyi. Mar velem sincs tul jo viszonyban, rengeteg aljassag szorult belé . A minap talalkoztam vele es azon problemazik, hogy miota apukaja meghalt ezek az emberek akikkel nem volt jo viszonyban, mert folyamat el akarta marni őket az apjatol, fel sem hivtak őt részvétet nyilvánítani. Ilyenkor mi a helyes? Jogosan erezheti magát sértettnek az illető?
2020. ápr. 20. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy a lánnyal van baj, te sem vagy jóban vele, akkor miért másban keresed a hibát?
2020. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En nem kerestem senkiben sem a hibát, hanem kérdeztem valamit es felvazoltam a tenyeket.
2020. ápr. 20. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
A felvázolt tények alapján nyilván nem jogos a sértettség, de ez a lány talán nincs is tisztában a saját természetével, vagy ha igen, akkor nem tudom, mit remél a sértettséggel. Ezért kicsit furcsának is hangzanak a "tények", de hát ezt meg nekem nincs jogom megítélni egy egyoldalú kommunikációban. Teljesebb lenne a kép, ha ismernénk a lány és az említett barátok nézőpontját is, főleg úgy, hogy valójában csak ők a probléma valódi résztvevői, te már – elvileg – kiléptél belőle.
2020. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!