Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ciki neten barátko...

Szerintetek ciki neten barátkozni?

Figyelt kérdés

Valamiért azt vettem észre, hogy akinek sok barátja van netről, azokat a barátságokat lenézik. Sokan azt gondolják, a magányos emberek ismerkednek, barátkoznak neten, mert nincs elegendő szociális készségük ahhoz, hogy személyesen ismerkedjenek.


Ezt figyeltem meg magamon is, neten könnyebben tudok ismerkedni, valahogy a való életben elveszek a sok ember között és nehezebben alakítok ki barátságokat. Nem tudom, miért lehet ez.


2020. ápr. 20. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de egy netes beszelgetes nem baratsag, hanem levelezopartnerseg. Es ezt helyen kell kezelni. Egy netes barat nem tudja ugyan azt nyujtani, mint egy igazi. Nem fog neked segiteni, ha elromlio az auto es nem fog elmenni az eskuvodre. Chatelgetsz vele 2-3 honapot es ennyi. Sok esetbe maga a tavolsag is tul nagy ahhoz, h baratsag legyen egy levelezopartnersegbol.
2020. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki :D

Valóban nem ugyan az mint személyesen de annyi, hogy nem osztasz meg minden információt magadról ami nem nyilvános és kész.

2020. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sokan azt gondolják, a magányos emberek ismerkednek, barátkoznak neten, mert nincs elegendő szociális készségük ahhoz, hogy személyesen ismerkedjenek."


Márpedig ez nagyon sok esetben valóban így van. Persze nem feltétlenül van ezzel baj, de tényleg nem ugyanaz a kettő. Ha valakinek fontosak az emberi kapcsolatok és a szociális készségeinek a fejlesztése, az próbálkozzon élőben is. A kettő nem zárja ki egymást szerintem.

2020. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok barátságom a neten kezdődött. Egészen egyszerűen azért, mert szeretek írni. :)

A legrégebbi ilyen kapcsolatom 15 éves már, hú asztarohatt... :D Persze 15 év alatt számtalanszor találkoztunk már élőben is.

2020. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10-15 éve még cikinek számított, de mostanra szerintem alap, hogy valakinek vannak barátai a neten.
2020. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de veszélyes is lehet ha naiv vagy.
2020. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az. Való életbe ötletem nincs hogy barátkozzak, álljak ki az utcára, hogy amúgy havert keresek vagy mi? XD. Sokan vannak így. Ha meg találsz egy jót, akkor szerintem annyira mind1 hol futottatok egymásba. Én is próbálok de sose találkoztam olyannal akivel lenne közös hang. :/
2020. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki. Gyakorlatilag mindenki a netet bújja reggeltől estig, így szerintem bőven belefér, hogy ilyen helyeken barátkozomzin az ember. Ugyanitt én is szívesen barátkozom :) 34F
2020. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!