Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek sokat számít a...

Szerintetek sokat számít a barátkozás terén, hogy valakinek pozitív kisugárzása legyen? Pl: mosolyogjon, legyen nyitott, érdeklődő. Mit tegyek ha ez a természetemből kifolyólag nem megy mert annyira gátlásos vagyok, hogy nem merek közeledni?

Figyelt kérdés
Alig vannak barátaim,nem igazán vagyok egy meghatározó személy egy-egy társaságban..pedig nem vagyok visszahúzódós tipus,sőt.. de egyszerűen nem tudom megtenni az első lépést,az ismerkedésben..utána már minden menne..de sokan szóltak nekem és mondták,hogy miért vagyok szomorú,mert ezt az arckifejezésemből ítélték meg. mindezt én észre sem veszem,és tudat alatt ilyen vagyok. kérlek használható válaszokat adjatok,mert eléggé kétségbe vagyok esve ! 15/l
2013. dec. 7. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Soha sem késő változni. Szerintem első körben önmagadat kéne megszeretned és elfogadnod... ezután apró lépésekben a többi is menne...
2013. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sokat próbálkoztam már,de nagy baj hogy egyáltalán nem vagyok elégedett magammal..egyszerűen,annyira gátlásos vagyok,hogy úgyérzem mindenki engem néz és mindenki kinevet..persze ez nem igaz,de reggelente a suliban is mikor az aula tele van emberekkel görcsölve megyek végig,hogy meg ne botoljak,vagy ne csússzak el ,esetlen ne menjek neki vkinek... nemhiszem,hogy ez normális dolog
2013. dec. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!