Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vált ki ellenszevet...

Miért vált ki ellenszevet néhány emberből a zárkózottság?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott vagyok, de nem értem, hogy emiatt néhány ember miért tekint úgy rám mintha valami rossz ember lennèk. Épp azért vagyok ilyen, mert azt látom magam körül, hogy a "barátok" kibeszélik egymást a hátuk mögött, csak ilyen felszínes barátságaik vannak, akiknek ha elválnak útjaik már nem is kíváncsiak egymásra.... én meg ha nem bírok valakit akkor nem jópofizok vele és beszélem ki a háta mögött.


Ennyire nem látnak át ezeken az emberek, hogy a nyitottság nem feltétlenül jelenti, hogy az illető jó és megbízható barát lesz?


2020. ápr. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a zárkózottság nem, csak a barátságtalanság, bunkóság. Én is zárkózott vagyok, de nem piszkál ezért senki. Viszont én normálisan viselkedem emberek között. Pl. Itt olvastam, hogy vki nem köszön vissza az osztálytársainak és csodálkozik, hogy nem szeretik. 😁
2020. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bunkó és tudok köszönni is.
2020. ápr. 27. 15:20
 3/4 he84 ***** válasza:
52%
Akkor egyszerűen buta, felszínes emberekkel találkoztál kérdező, akik sajnos könnyen ítélkeznek ennek alapján (is). Az ilyenekkel ne foglalkozz. Ám ne általánosíts, ne becsüld le a barátságot! Vannak igenis jól működő, igazi barátságok, nem csak felszínes, kihasználó barátságok! Csak mert te többször láttál ilyet, nem azt jelenti, hogy akkor csak olyan van.
2020. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem az a baj,hogy rossz embernek tartanának...legalábbis mikor én zárkózott voltam még középsuli első évében,addig le se szartak. Aztán mikor kezdtem egyre nyitottabb lenni,úgy már jöttek többen is és ők később elmondták,hogy azért nem jöttek oda soha,mert azt hitték,hogy nem vagyok kíváncsi senkire. Egy zárkózott emberből sokszor sugárzik,hogy a háta közepére se kívánja az embereket,ez alapján,akkor hogy kellene kezelni,hogy ne legyen sértődés a vége?
2020. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!