Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elmúlt ez a barátság?

Szerintetek elmúlt ez a barátság?

Figyelt kérdés

Van/ volt egy legjobb barátnőm 3 éve ismerem nagyon jó volt a kapcsolat.


Egy évvel ezelőtt én vettem egy házat ( saját erő+ hitel) lett egy komoly kapcsolatom és együtt lakunk.


Barátnőm is talált magának fiút kb 2x voltunk 4esben, ő le is költözött hozzá, aztán elv.vettek egy házat ) nekem ezt nem is írta hogy nézegetnek, rosszul esett, mert én kikértem az ő véleményét mikor.néztem. szilveszterkor is hívtam volna,de bálba mentek (el se hívott)



Aztán eljegyezték egymást kb 9 hónap múlva. Gratuláltam,de nem is ír meg alig válaszolt így én se írtam, mert hagy legyen a szerelmével stb.

Ő inkább fb fan, tehát neki kell a like, a komik..


Aztán 2 hete ( azt is ismi mondta nézzem meg az fb profilját) hát össze házasodtak.


Ami azért esik rosszul, mert azért ezt a legjobb barátnőmmel megosztom, meg el se hívott,.pedig kb 40 percre lakok tőle ( anyukája se volt ott, mert nem MO-n élnek, de pont azért is lett volna jó(?) hogy én mint legjobb barátnő ott vagyok, támogassam.


Nekem rosszul esett, hogy így kihagyott, mert csak álmodoztunk ilyenekről, aztán elvagyok felejtbe

most meg rám ír,.hogy szia mizu? Gondolom, mert nem reagáltam

Nem tudom megbeszéljem-e vele, hogy nagyon rosszul esik,.hogy így elhanyagolt vagy pedig inkább hagyjam?



2020. ápr. 27. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok barátok, nem is voltatok. Engedd el.
2020. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az egyik gyerekkori barátnőmmel. Igaz, mi nem annyira tartottuk a kapcsolatot már. Az esküvője előtt felvette velem a kapcsolatot. Azt hittem azért mert meg akar hívni. Hát nem hívott meg, meg sem említette. Nem értem akkor miért jelentkezett pár héttel előtte? Már nem tudom meg. Lezártam magamban ezt, de elfelejteni nem fogom. Ez nem barátság nálad sem, ahogy nálam sem volt az. Idővel mindig kiderül, hogy kik a barátaink. Vannak, akik csak átmenetileg vannak az életünkben, aztán vége szakad. Én annak idején nem beszéltem meg vele.
2022. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!