Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúbarátoknál szokás az ilyesmi?

Fiúbarátoknál szokás az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Most fiú-fiú barátságra gondolok, abból is az olyan szoros barátságra, hogy szinte már testvérek, és nagyon régóta barátok. (Igen, elég konkrétan kérdezem)

Szval fiúbarátok szokták egymást ölelgetni pl? Lányoknál elég gyakran látom hogy ölelkeznek, megsimogatják egymás hátát stb. (Nem a nyálas, közhelyes szeretgetésre gondolok, hanem az a tényleges szeretet egymás között, hogy nem a külvilágnak játsszák meg magukat, hanem tényleg szinte testvérek) Fiúknál mennyire van ilyen?



2020. ápr. 22. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Ritkán!

Sőt nagyon ritkán!

Mire eddig eljutna egy barátság szétesik általában...

Más palikkal nemigen ölelkezünk ha csak nem homok vagyunk.

Ez is olyan macsóbigyó tudod.

Ha egy férfinek érzései keletkeznek ami nem a foci miatt van akkor tuti meleg...

Nem én állítom ezt hanem a többségi vélemény.

Sokat kell még fejlődnie a társadalomnak ahhoz, hogy ne legyen ennyire szeparált a szélsőségek felé.

Arra gondolok hogy van + meg - aztán átmenet meg semmi.

Könnyen dobálóznak szavakkal mintsem törődve azzal, hogy mennyi igazságtartalma lehet mert ahhoz már lusta az emberek többsége, hogy vegye a fáradságot és legalább nagyvonalakban megismerjen valakit, mielőtt véleményt formálni az adott illetőről.

Ezért aztán valaki vagy homokos vagy nem.

2020. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem minden haverját megölelte, a mostani párom csak a legjobb barátját.
2020. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mi a fiúbarátaimmal öleléssel szoktunk köszönni-elköszönni egymástól, de ezt most nem úgy kell elképzelni, hogy fél percig csimpaszkodunk egymás nyakába, hanem kezet fogunk, összeérintjük a vállainkat és megcsapkodjuk kicsit egymás hátát.
2020. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen, de csak azt az egyetlen embert, akit tényleg konkrétan testvéremként szeretek, és 100°-ig úgy is viszonyulok hozzá öszönösen, az élet minden területén.


Szimpla barátokkal, haverokkal sosem, illetve, ha valaki kezdeményezi, engem frusztrál. Két férfi között a kézfogás hive vagyok.

2020. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Társaságtól függ és a személyes kapcsoat mélységétől. Van ahol a puszi is normális, van ahol kézfogásnál nincs több
2020. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon ritkán ölelkeznek a fiúk mert félnek hogy melegnek tartják majd őket.Igaz én lány vagyok de az osztalyomban van 2-4 fiú aki már nagyon régen is ismerték egymást de ők is 3 havonta 1x csinálják max.Simogatni a hátát a másiknak nem szokták csinalni.Szerintem a fiúk inkább pacsiznak,ütögetik egymás vállát mint hogy ölelkezzenek.
2020. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem nagyon látni manapság ilyesmit, legfeljebb régi fényképeken a múlt századból, amikor még léteztek igazi emberi kapcsolatok, barátságok.
2020. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol a baráti puszi is szokás!
2021. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!