Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátkozni?

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy adott érdeklődési kör alapján lehet ismerkedni/barátkozni.

Oké én pl szeretem a Bts-t, benne is vagyok facebookon több rajongói csoportba de nem tudom mit csináljak. Érdekelne, hogy más hogyan barátkozik így? Csak úgy random ráír valakire?



2020. ápr. 30. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan írják... stb. Pontosan tudod hogy kell barátkozni. Nyílván sok helyen láttad hogy megy ez. Kezdeményezés és vagy nyitottság. Nem feltételnül csak a közös pontokat kell vagy illik keresni a másikban. Lehet hogy akivel dumálni kezdesz azzal sokkal fontosabb dolgokban fogtok passzolni (világnézet, humor.. stb).

Ehhez meg nem kell más MINT BÁTORSÁG! Semmilyen TRÜKK vagy tipp ezt nem váltja fel, mint az, hogy mered vállalni magad.

2020. ápr. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan barátkozni kell. Beszélgess emberekkel, aztán kialakul, ha nyitott rá.
2020. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
A barátaid közül egy kpoper sincs? De nekem írhatsz én az vagyok. XD
2020. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rám, ismerkedhetünk. Általában így szokás barátokat találni. Bár nekem jó pár nem kpopper barátom is van, szóval nem feltétlenül szükséges a közös érdeklődés.
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj szórakozz kpop edition csoportban Facebookon van erre lehetőség.
2020. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!