Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most megyek új iskolába és...

Most megyek új iskolába és nem vagyok egy könnyen barátkozó típus. Hogyan tudnék könnyebben barátkozni?

Figyelt kérdés
Félek is az új sukitól, osztálytársaktól. Nem akarom elrontani. Van tippetek?

2020. ápr. 27. 14:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Most mész? Most elég nehezen :D

Gondolom szeptembertől mész (?) Ne gondold túl, menj oda az osztálytársaidhoz. Legyél önmagad. Nem tudom hanyadikos leszel, de ha 9.-es akkor először ijesztő lehet. De hidd el, hogy kb. senkit se zavar, hogy odamész ismerkedni. Ha mégis akkor hagyd is ott őket. Válogasd meg az embereket, nem baj, ha több baráti kört is megismersz.

2020. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 27. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én többször váltottam már osztályt,szóval nagyon sok tapasztalatom van:)

Azt eszrevettem,hogy általában nagyon nem szeretik ha feltunoskodsz,ne akarj mindenképp rögtön kitunni,inkább próbáld minél hamarabb megszokni,megjegyezni a dolgokat főleg ha új sulirol van szó. Ha nagyon pesszimista vagy még az sem túl jó pont.

Az jó ha minél több emberrel ismerkedsz,de kell EGY baráti társaság ahova tartozni szeretnél,sajnos olyan nincs h mind a 30 ember befogad. Ha látják hogy van 1-2 ember akivel többet vagy,többet beszélsz akkor hamarabb befogad a többi is. Próbálj rögtön hasonló érdeklődést keresni.

De a lényeg hogy tényleg ne gorcsolj rá,nyilván első nap izgul az ember,de a többiek is csak emberek ,ők is éppen ugyanúgy izgulnak és kíváncsiak hogy milyen ha új ember jön.

2020. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. ápr. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!