Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félelem van bennem, hogy...

Félelem van bennem, hogy elvesztem barataimat. Ez miert van? Hogy gyozzem le.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetek ot felek, hogy elveszitem barataimat. Folyamatosan ezen kattogok.Sajnos mostanaba tobb csaladtagomat is elvesztettem. Lehet ebbol kifolyolag, de lassan beleorulok ebbe a gondolatba. Oszinte vagyok nem szoktam kibeszelni oket.

2020. máj. 1. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Iranyitsd a gondolataid. Ez csakis rajtad mulik... Bár emlekszem 19 evesen kepes voltam ejszakakat atsirni csupan azert, mert akkor elso baratomat annyira szerettem, hogy kegyetlen gyotrodesnek eltem meg hogy egyszer meghalunk es vege lesz, elveszitem. Azota ezen mar csak mosolygok. :)
2020. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg trauma-reakció. Tudom,hogy nem erre a válaszra számítasz, de a legegészségesebb lépés a terápia. Nagyon csúnya dolgokká fajulhat a kezeletlen trauma; lehet a depresszió és szorongás már állandósult nálad...


Nagyon szépen kérlek, a Te érdekedben, kérj segítséget, hogy hamarabb túllehess ezen [link]

2020. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha a barátaidnak nincs valami végzetes betegségük akkor ennek az esélye annyi, minthogy egy makk egészséges ember belehaljon a koronavírusba.
2020. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!