Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális viselkedés? Vagy...

Ez normális viselkedés? Vagy az én hibám?

Figyelt kérdés
Tegnap este beszélgettem a legjobb barátnőmmel.. Segítettem neki mert szomorú volt.. Beleakart kezdeni még egy témába, de már éjfél elmúlt, enmeg nagyon fáradt voltam és kedvesen megkérdeztem tőle, hogy nem e lehetne reggel folytatni, mert fáradt vagyok. Erre annyit írt hogy "jó..". Elkoszontem tőle, itt a másnap, és nem írt semmit. Pedig ismerem őt, ha azt írja hogy másnap beszélünk akkor beszélünk.. Mindkettőnknek szabinapja van, szóval ráérünk.. Biztos hogy megsértődött rám, amiért éjfélkor én már elmentem aludni, és nem folytattuk tovább a beszélgetést.. Jogos a kiakadása? 21l és bnőm is..
2020. máj. 4. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából nem jogos, de én meg értem mert ha problémája van és te inkább le lépsz ahelyett hogy meghallgasd, pláne ha szabad napotok van és korán sem kell kelni, az nekemis rosszul esne. Annyit legalább tegyél meghogy te irsz neki. Ő ezután nem fog .
2020. máj. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos és lehet meg sem sértődött, csak várja, hogy te hozd fel a témát, hiszen te napoltad el a beszélgetést.
2020. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, lehet hogy rosszulesett neki, miközben biztosan megérti hogy álmos voltál. Ráírsz hogy folytathatjuk-e, és megy tovább minden :)
2020. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kettesnek igaza lehet, várja hogy te fogod keresni. Úgyhogy írj rá.
2020. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!