Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális az ilyen viselkedés?

Normális az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom , én lány vagyok mindketten 17 évesek vagyunk . És a barátom senkivel sem barátkozik , azt mondta hogy senkiben nem bízik, még bennem sem . Az utóbbi időben , van hogy megkérdezem hogy hogy van , és csak szavas válaszokat ad . Semmit nem mond el , még nekem sem , pedig már 5 éve ismerem . Kicsit aggódom érte , mert szerintem ez nem normális viselkedés hogy nincs barátja. Állandóan csak edz , a nap 24 órájában , és azt mondta hogy ennél jobb nincs . Bár mondta hogy ő engem sem tekint a barátjának , ami elég rosszul esett . Amikor pedig nem edz , akkor tanul . Kiváló tanuló , mindenböl ötös , és szerintem ezért is furcsa hogy nem kötött barátságokat .. Szerintetek hogy tudnám megértetni vele , hogy hosszú távon nem jó amit csinál ?

2017. máj. 14. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az ő élete. Ha neki így jó, akkor ez van.

Sokan vannak akik ilyen magányos farkasok, jobban elvannak egyedül, nincs szükségük barátokra.

Szerintem hagyd békén, majd ha esetleg változik a véleménye és akar veled barátkozni akkor keresni fogja a társaságodat.

2017. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat gondolom akkor o is az a magamfajta visszahuzodo tipus tudod szerintem vele is hasonloan tortent olyan dolog mint peldaul velem a kepmutato baratai mindenki elott megalaztak ot mert sokat tudtak rola szerintem segits neki probald elnyerni a bizalmat es probald meg begyogyitani ezt a sebet :D engem mar regota csesztetnek de en inkabb ulok a sarokban 0 barattal vagy lehet hogy ez majd magatol megoldodik es elfeledkezik errol az en esetem ugy alakult ezelott egy eve hogy elkezdtem zenelni es talaltam ott egy ugyanilyen gyereket amilyen en vagyok :D mai napig is joban vagyok vele es az o barati kore az enyem is :D
2017. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 5 év alatt nem sikerült elég közel kerülni hozzá, hogy ezt megmutasd neki akkor nem is fog menni. Ahogy azt előttem is írták vannak ilyen emberek akik jobban érzik magukat egyedül. De 17 évesen még fiatal szóval lehet, hogy majd rájön, hogy neki ez még se jön be annyira. Majd akkor változtat magán.
2017. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en 2-es voltam 1 es 3 nak igaza van majd helyre jon ez de ha egyedul akar lenni had legyen en sem vagyok az a baratkozo tipus megis jol megvagyok :D
2017. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!