Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak egy fiúnak akivel...

Mit írjak egy fiúnak akivel lényegében ismerjük egymást de nem annyira közelről és én szeretnék vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Azt nem szeretném megírni neki hogy "Szia szeretnék veled veled barátkozni". Ami lehetne a közös témánk az a foci csak ő már abba hagyta. (én egy lány vagyok)

2020. máj. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Mizu?
2020. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerencsés vagy mert biztos van egy közös témátok. Akármiről beszélhetsz vele focival kapcsolatban, kedvenc csapatok, milyen meccseket nézett (mondjuk most nincs sok :D) vagy hogy miért hagyta abba. Kivéve ha tudod hogy valami rossz emléke fűződik hozzá, pl sérülés miatt fejezte be.


Aztán később rátérhetsz kicsit személyesebb témákra. Most rengeteg közös dolog van mivel gondolom otthon vagytok, hogy megy az online tanulás, mivel tölti a szabadidejét stb.

2020. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítő kommenteteket!
2020. máj. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!