Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni a magányosság...

Mit tudok tenni a magányosság ellen, hogyan ismerhetek meg új embereket, barátokat, lányokat?

Figyelt kérdés

A legtöbbször azt hallom, hogy élőben kell próbálkozni és ismerkedni, de én ezt egyszerűen elképzelhetetlennek tartom. Az biztos, hogy én soha nem mernék odamenni senkihez, bármennyire is szimpatikusnak tűnik. Volt már rá példa, hogy nyaraláson vagy bárhol pár alkalommal láttam valakit, aki eléggé megfogott, de az istenért nem jött a rohadt bátorságom ahhoz, hogy lépjek. Ilyenkor mindig az jár a fejemben, hogy ki akarna egyáltalán pont velem beszélni vagy pont engem megismerni?

Igazából nincs egy olyan személy akit bármikor felhívhatnék ha baj van, bármikor átmehetnék vagy csak megbeszélhetném vele a gondjaimat,kibeszélni ami bennem van és ez nagyon hiányzik ez az életemből. Minden "barátom" csak egy olyan barát akivel beszélek suliba,de ha én nem keresném őket akkor ők sem engem...

Az a helyzet, hogy mindig is magányos és szeretetlen voltam. Nem a járvány helyzet kapcsán vagyok most hirtelen magányos.

Sokat olvasom itt,hogy próbálkozz redditen vagy twitteren,de nem értem,hogy ezeken az oldalakon hogyan lehet ismerkedni?

A sulival idén végeztem,most csináltam meg az érettségit,tehát az ismerkedjek mással a suliban is kizárva.

Ez a karantén kihozta belőlem,hogy nem akarok egyedül lenni,és például az érettségit is jó lenne megünnepelni valakivel vagy a szülinapokat,de így azt se nagyon tudom. Így kizárva a hétvégi bulik,sörözések,piálások is.

Nem tudom számít e valamit,de ha valamit közösen kellett volna megoldani a suliba akkor mindig azt mondtam,hogy majd megcsinálom egyedül,mert nem szeretek másokkal együtt dolgozni.

A lányokkal való kapcsolatom szintén érdekes,mert utoljára 5 éve volt az utolsó "próbálkozásom",de akkor offoltak egy kisebb társaság előtt és az azóta bennem van,hogy nem akarok megint így felsülni,ilyen megalázó helyzetbe kerülni. Azóta sokat változtam jó irányba kívül-belül,de valamiért ez az emlék mély nyomot hagyott bennem. Snapen napokig/hetekig elbeszélgetek lányokkal,de aztán vagy eltűnnek vagy már csak nem válaszolnak. Gondolom ez a szórakozásuk így karantén idején,hogy csak szórakoznak a fiúkkal szóval ez annyira nem is visel meg.


20/F



2020. máj. 6. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
hobbi, munkahely, következő suli, tanfolyam stb... ilyen helyeken lehet ismerkedni.
2020. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem itt fogsz... Napi 100* kitesztek ilyen kérdést.


Én kb 20 ilyen alá írtam, hogy szívesen beszélgetek le se tojtak, 2 írt de amit feltettem kérdés már nem válaszolt.


Most derülnek ki kik az igazi barátok is kik a haverok, mert karantén alatt kibukott a dolog ugyanez lett volna suli befejezése után is.

2020. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam,mint az utolsó,irkáltam kérdések alá,hogy szívesen beszélgetek,de általában semmi...privátban meg addig nem szeretnék senkit zaklatni,míg nem látom,hogy belemenne.
2020. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Hali.

Én sosem akartam barátokat és mai napig csak 1 van.

De gyakorik 4 emberrel is felvettem a kapcsolatot ebből 3 lány 1 fiú. És az egyik lánnyal már mennek is a dolgok szépen és a sráccal is jól elbeszélgetünk.

Szerintem ez jobb mint a tinder :D


Még egyszer mondom nekem nincs igényem a társaságra de szívesen beszélgetek bárkivel bármiről. Aki akar írhat fogok rá válaszolni. 21/F

2020. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!