Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni a magányosság...

Mit lehet tenni a magányosság érzése ellen? Hogyan lehet türelmesen várni egy barátnőre?

Figyelt kérdés
Kicsit talán későn érő 21 éves fiú vagyok. 16 évesen voltam először szerelmes egy lányba, több mint egy év után bizonyosodott be, hogy viszonzatlan a szerelem. Ezután még 3 évig nem igazán tettem semmit, hogy legyen barátnőm, inkább próbáltam a tanulásra meg főleg a hobbimra koncentrálni. Viszont ez idő alatt is hiányzott egy társ, egy komoly barátnő. Két hónappal ezelőtt kezdtem el próbálkozni az ismerkedéssel, főleg interneten eddig nem túl sok sikerrel, bár pár fiú és lányismerőst azért találtam. De ami az igazi kérdés, hogy mit lehet az ellen tenni, hogy két hónapja görcsösen keresek egy barátnőt, már nem igazán érdekel semmi, se a tanulás, se a hobbim... Volt már valakivel hasonló, hogy szinte egyik pillanatról a másikra átesett a ló túlsó oldalára és az eddigi tétlenség helyett a tettek mezejére lépett és folyton csak ismerkedik sok más dolog rovására, mert úgy érzi egy barátnő nélkül értelmetlen, üres az élete, nincs aki biztassa, aki támogassa, aki miatt érdemes reggel felkelni stb... Hogyan lehet kicsit "lenyugodni" és más dolgokban is megtalálni az értelmet? Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mint a 30-as nőknél a kapuzárási pánik...

2013. nov. 29. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
N görcsölj rá annyira, minél jobban rágörcsölsz valamire annál jobban nem fog összejönni!
2013. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de az érdekelne, hogy hogy lehet nem rágörcsölni amikor nagyon vágyom egy barátnőre...
2013. nov. 29. 22:45
 3/14 anonim válasza:
honnast tudod milyen a a 30 éves nők kapuzárási pánikja 21 éves fiúként? amúgy fogadok mérnök vagy, vagy wowos, vagy mindkettő!
2013. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
74%
Kösd le a figyelmedet a sporttal ;) Ha már sportolsz akkor többel. Lehet hogy onnan fog majd jönni a jövőbeli párod, de ne feledd mindig csak akkor jelenik meg az Angyal amikor nem számítassz rá
2013. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 shamrel válasza:
100%

Üdv a klubban...pontosan ugyan ebbe vagyok én is,csak nekem még rosszabb ha lehet ezt mondani mert idősebb is vagyok nálad.

Csak úgy tudsz kicsit lehiggadni,ha eltereled a gondolataid erről a mindenképpen barátnőt kell szereznem témáról! Nem pörögj ezen egész nap,mert csak bele bolondulsz és egy ideggörcs leszel.


Amúgy meg ha nem vagy feltűnően jóképű és a nők zsánere típus, akkor fel kell készülni,hogy ez egy nehéz és hosszú folyamat lesz amíg találsz egy barátnőt.

Pláne ebbe a 20-30 éves korosztályba,itt a legbrutálisabb a nők válogatása! Ezt úgy értsd,hogy ha 100%ba nem jössz be valamelyiknek csak mondjuk éppen,hogy megfelelnél akkor már pattint is lefele és mondhatsz vagy csinálhatsz te bármit.

Interneten talán 10x olyan nehezebb ismerkedni mert egy előnytelenül sikerült fotód alapján szintén azonnal leírnak,választ se kapsz vagy 2-3 levél váltás után eltűnnek a csajok.


A # 3-nak meg üzenem,hogy lehet a kérdező hallotta,olvasta valahol nem ? Miért kell rögtön ilyen lekezelő,előítéletes trollnak lenni?

2013. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

3-as: nem tudom honnan veszem az összehasonlítást, csak így képzelem el a nőknél is, az igények lejjebb adása, a pánikolás, sürgetés stb. amúgy nem vagyok mérnök (elég távol áll tőlem...) a wow-ról meg annyit tudok, hogy valami játék...

4-es: igen, próbálok ezentúl minél többet sportolni :)

5-ös: sajnos tudom, hogy nem lesz egyszerű barátnőt találni, nem kifejezetten vagyok egy könnyen ismerkedő ember, akiért döglenének a nők... talán az őszinteségem, odaadásom, szeretetem, hűségem, érzelmességem jelenthet előnyt, de lehet hogy többeknél pont hátrányt...

a bekattanás felé nagyon jó úton vagyok már most is :(

a társkeresős tapasztalatot is tökéletesen értem, kb 14 üzenetből egy válasz, ami utána meg is akadt... :(

2013. nov. 30. 16:01
 7/14 anonim válasza:
100%

a társkeresőkön manapság két típusú ember van: 1.)aki intelligens és jól néz ki- de ő csak szexelne 2.) aki intelligens de nem néz ki jól, vagy jól néz ki de nem intelligens és ez pedig élte szerelmét keresi

te melyik vagy?

szerintem ne ott próbálkozz

én mint 19 éves lány mondom neked, hogy bármikor le lehet szólítani minket élőben, nem kell félni!

2013. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 shamrel válasza:

# 7

Ez nem félelem kérdése.

Az # 5 válaszomban szerintem elég jól leírtam a helyzetet,csak a korom maradt le 27/F vagyok.


Mindent megtehet egy srác a kiszemelt lányért,ha azt nem érdekli mint férfi akkor kész,vége a sztorinak. Hiába hordozná a tenyerén,hiába kedves,intelligens,még mondjuk humora is van,totál nem érdekli a nőket. Csak és kizárólag az a fontos,hogy néz ki.(és itt jegyezném meg,hogy persze ezzel a férfiakat vádolják mindig,hogy csak külsőségre mennek miért és a nők nem,ráadásul némelyik még a pénzre is hajt!)

Amúgy meg mint a kérdező is írta intenzíven próbálkozik,tehát biztos nem fél kezdeményezni.

2013. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egyenlőre csak interneten próbálkozom intenzíven...
2013. nov. 30. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs.
2013. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!