Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozzak vele, vagy inkább...

Találkozzak vele, vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, facen ismertem meg, szombatra tervezzük a találkozót. Igazából a beszélgetés nem megy mostabnában olyan gördülékenyen, az elején mindig dobtam fel témákat, ha elakadtunk, mostmár kezdek kifogyni. Ma is így történt, visszaírt egy dologra, de én nem írtam neki, mivel nem volt mit.. Utána ő se írt.. Szerintetek?
2017. júl. 27. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Élőben azért más lenne, egy próbát azért megérhet. hát te tudod.. Ha tetszik akkor én találkoznék vele
2017. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pár közös élmény mjd felpezsdíti a beszélgetés fonalát. pl. láttok valami érdekeset az utcán. vagy: milyen kávát szeretsz? szerinted ez finom? esetleg: ó, nézd azt az autót, mi a véleményed róla? stb, stb.

amúgy véleményem szerint azzal az emberrel a legjobb az időtöltés, aki mellett nem érzel kényszeres pofázhatnékot és jó vele csak úgy nagyokat hallgatni. :)

28/N

2017. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
@2 de jó ezt hallani. :)
2017. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!