Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találkozzak úgy haverom...

Hogyan találkozzak úgy haverommal, hogy a legjobb barátom is velem van?

Figyelt kérdés
Egyik haverom és a legjobb haverom nagyon összevesztek és megutálták egymást régebben. Nem találkoztak azóta sem és kerülik egymast ahogy lehet. Viszont emiatt velem sem tudott haverom találkozni, mert én mindenhova a legjobb haverommal járok, már az utcára sem lépek nélküle ki és sokszor nála alszom, tehat nagyon össze vagyok vele nőve, így ritkán vagyok egyedül. Én szeretnék haverommal találkozni de azt is szeretném, hogy kibéküljenek vagy legalább eltűrjék egymást ha lehet, ne öljék le egymást. Ötlet?

2018. febr. 16. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hozd föl nekik külön-külön, hogy ki szeretnéd őket békíteni, mert te egyszerre szeretnél mindkettejükkel lógni lófrálni csavarogni; hogy mindkettőtök osztozhasson vele az adott élményben. Ha nem nyitottak rá, ha minimum az egyik fél nem nyitott rá; hogy összebékítsd őket; és fátylat borítani teljes 'amnéziával' a múltra, akkor nincs sok esélyed. Viszont, hogyha belemennek, hogy egyszerre csak fogják, és kidobják az ablakon a múlt sérelmeit; törölnék, mintha mi sem történt volna, akkor az pl tök jó lenne. Ha meg nem jön össze, akkor csak külön-külön tudsz velük sajnos találkozni. Hogy egyiküket egyik programra hívod, másikukat a másikra így váltakozva; vagy ahogyan jól esik meg időd engedi. Te mind a kettőt szereted, te mind a kettővel jóban vagy; akkor te viszont találkozz mind a kettejükkel mindenképpen, hogyha fenn szeretnéd tartani velük a kapcsolatot. Úgy például szerintem nem jönne be a békítés, hogy nem szólsz nekik, hogy a másik is ott lesz; akkor már még csalódnának benned is; és mind a ketten otthagynának. Szóval nyíltan, őszintén beszélj velük erről; ne hordozzák tovább a múlt sérelmeit; ha valami rossz dolog is történt, hiába is szeretné bárki, már nem lehet megváltoztatni; olyan kegyetlenül durva dolog csak nem lehetett; amiért ne álljanak tényleg már soha szóba. De valaki pl olyat mond, hogy tényleg nem az, hogy bocsásson meg; hanem felejtse el, "meg se történt.", teljes felejtés, és béke a lélekben így ezáltal. Ami történt, már vissza nem tudják csinálni; se egyik, se másik, úgyhogy el kell engedniük ezt a dolgot, ezt a sérelmet; ja és hogy így volt mondva: Akkor számára a legjobb döntésnek tűnt, visszacsinálni már nem tudja.
2018. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!