Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy egy barátnőm ennyire nem gondol rám?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy online vizsgám, ami elég nehéz volt, még előtte mondtam egy barátnőmnek akivel beszélgettünk, hogyha valamilyen információt kapok vizsga közben a kérdésekről, akkor elküldöm neki is,ő meg nagyon köszönte (főleg azért mert van egy barátom aki elég leleményes és bízott benne, hogy körülötte elég rendesen menni fog az infó). Én végül semmilyen információt nem kaptam, viszont később megtudtam, hogy ő az egész vizsga alatt összedolgozott egy lánnyal a csoportunkból, akivel én is jóban vagyok (úgy jóban, hogy azért barátnőknek nem mondjuk magunkat, de jóban vagyunk). Nagyon rosszul esett, hogy én mindig segítek neki ha szüksége van rá, de ő nem gondol rám.Egyébként hozzátenném, hogy nem vagyok lusta, és rengeteget készültem erre a vizsgára, nem arra játszottam, hogy majd valakitől elhalászom a megoldásokat, viszont a segítség jól jött volna ha van.

2020. máj. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem esik jogosan rosszul. Hacsak nem 10 évesek vagytok, akkor inkább azon gondolkodj, miért vagy még mindig ilyen gyerekes!?


Az egész elmesélésed olyan, mint amikor egy ovis árulkodik: "és ő azt mondta, én meg ezt mondtam, de én így gondoltam, és ő azt akarta..."


A vizsgákat EGYEDÜL kell megcsinálni. Ő csalt, te nem. Nem mintha ne akartál volna, csak nem sikerült... Ennyi.

2020. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jogosan. Lehet csak kihasználja, hogy mindig segítesz neki.

Nem ártana megbeszélnetek a dolgot.

2020. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak te gondolsz rá barátnőként, ő inkább jó ismerősként gondol rád, vagy ahogy te a másik lányra a csoportban, hogy "jóban vagyunk". Ne gondold túl ezt az ismeretséget. Egy igazi barát segített volna neked és továbbadta volna neked a információkat. Ez az illető nem a barátnőd. Tudom, nem jó érzés, de fogadd el, sok csalódástól fogod megkímélni magad.
2020. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátnőd ez neked. Ne segíts neki többet és nem is kell megbeszélnetek ezzel kapcsolatban semmit.

Sunnyogd el nyugodtan, ha tudsz valamit, mert te sem számíthatsz rá. Ennyi.

2020. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ki használja, hogy mindig segítek neki. De a vizsgákra magadnak kell fel készülni.
2020. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!