Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keres engem senki?

Miért nem keres engem senki?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele, gondolván jó nekem egyedül, de már komolyan érdekel, hogy miért várja még az a pár ember (akik elvileg a barátaim) is akivel beszélek, hogy állandóan én keressem őket? Komolyan ha nem írok senkinek, le sem kakkantanak. Nagyon max félévente ha írnak hogy velem mi van.
2020. máj. 17. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli őket, hogy mi van veled. Biztos nehéz ezt elfogadni, végül is áltathatod is magad más magyarázattal, de ha belegondolsz, ez lesz a helyzet. Talán nyitnod kellene új emberek, közösségek felé, egy kis frissítés az emberi kapcsolatokban.
2020. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori mostanság, sok ilyen kérdést láttam már
2020. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi felé próbáltam nyitni, de mindig csak addig érdekeltem bárkit is amíg muszáj volt velem kommunikálni. Tisztában vagyok vele hogy azért mert nem érdekli őket, de hogy senkit sem az ismerőseim közül az már kicsit fura. Elvagyok én egyedül is, de azért jól esne ha valaki érdeklődne felőlem.
2020. máj. 17. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a saját maga élete. Nem írnak, van ez így. Lehet hogy ezt várják, hogy te keresd őket, mert az egojuk nem tud leereszkedni a földhöz annyira, hogy ők írjanak.

Vagy nem szimplán nem jutsz eszükbe, mert van nagyobb bajuk is.

Sok oka lehet.

2020. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na de hogy mindenki azt várja hogy én keressem.. én megértem, dolgoznak meg probléma probléma hátán, de basszus, én is dolgozom, meg főzök mosok takarítok, de mégis tudok másokra időt szánni.. manapság az ember nem megy hat lépésnél távolabb a telefonjától (tisztelet a kivételnek)...
2020. máj. 18. 12:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem akarom hogy körülöttem forogjon a világ, de már nagyon nagyon kezdek belebolondulni a magányba, évek óta magányos vagyok és nem tudom hol keressek igazi barátokat, próbáltam már annyi mindent.. persze onliney mert ahol élek nincs lehetőség közösségi programokra (szó szerint), jártam régen focizni "haverokkal" de az a haverság is addig tartott mindig amíg lent voltunk a pályán, jártam röplabdázni régen legalább egy évig, de abból sem lett semmi. Lehet velem van a baj, vagy nem tudom.. de úgy érzem én már mindent megtettem..
2020. máj. 18. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog az amit vársz. Ez együtt kellene járnia a barátsággal. Nem keresnek azt hiszem ez érthető. Nem vagy nekik olyan fontos mint ők neked. Elég szar érzés ez én is mindig így járok.
2020. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!