Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegség épp a céges leállás...

Betegség épp a céges leállás előtt-miért gondolják egyesek hogy a hattyú halála színjátéktól hitelesebb lesz? Úgyse hisz nekik senki!

Figyelt kérdés

A cégnél kettő leállás van egy nyáron egy télen. Ilyenkor mindenki szabin van ha tetszik ha nem.

Egyesek szeretik meghosszabbítani a leállást betegállománnyal. Nagy hirtelen lebetegszenek épp a leállás előtt 1 héttel és máris 1 héttel hosszabb a szünet. Mert a betegség érdekes módon mindig addig tart míg a leállás meg nem kezdődik, így „sajnos” már nem tudnak jönni.


És vannak olyanok akik eljátsszák a hattyú halálát a nagy betegség előtt-gondolom azért hogy hitelesebb legyen az egész. Szipognak, krákognak, színpadias halálsóhajtásokat hallatnak. 30 alatti emberek és úgy nyögnek mint a 90 éves nagymuter halála előtt. Röhejes.


De vajon miért gondolják ezek hogy ettől a szar színjátéktól hitelesebb lesz? Hát csak égetik magukat nem tűnik vajon fel nekik? Ki nyalja azt be hogy valaki épp a leállás előtt lesz beteg és épp már nem tud visszajönni dolgozni és így épp egybeér a betegség és a leállás és így +1 héttel hosszabb…. Véletlen, naná….


Ugye jövő hét szerdától leállás van jan 2-ig, és többen már most jajgatnak mintha halálukon lennének. Na ők azok akik maholnap betelefonálnak hogy jaj lebetegedtem. Olyan röhej az egész, ordít a kamu róla.


2016. dec. 12. 10:40
1 2 3
 1/23 acelsziv ***** válasza:
43%
Sokkal röhejesebb, hogy te ezen pörögsz. Egyrészt nemigen érint téged a dolog másrészt az illető magával cseszik ki mert a táppénz csak a fizu 60%- a
2016. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

" Egyrészt nemigen érint téged a dolog"

Munkamennnyiség adott emberszám adott. Annyi felé oszlik a meló amennyi ember van.

Ha 20-an vannak 20 felé, ha 10-en 10 felé. A meló 1/20-át könnyen elvégzem, az 1/10-ét már vért izzadva.

Szerinted akkor érint engem?


Az meg hogy kevesebbet kapnak leszarom. Engem az érdekel, amikor odaöntik nekem a halom melót, aminek jó része nem is az én reszortom lenne de mégis én végzem mert aki végezné az (kamu)beteg.

2016. dec. 12. 10:48
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy sokan megjátsszák. De most van az influenzaszezon, egy részük simán lehet valamennyire beteg is. Jobb lenne ha azok, akik egyébként nincsenek teljesen kidőlve, mást is végigfertőznének?
2016. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De mindjárt kiosokosítanak hogy akkor menjek el én is betegnek.

Sajnos az én gyomrom nem veszi be az ilyen szintű hazudozást.

NEm a hazugsággal van a bajom hanem az ostoba hazugsággal. Én nem lennék képes betelefonálni épp most hogy beteg vagyok mert úgyis tudom hogy tudják hogy kamu az egész.

2016. dec. 12. 10:51
 5/23 A kérdező kommentje:

"valamennyire "


Valamennyire... persze. Lehet beteg lehet halálos beteg, meg lehet hogy csont kamu.

Melyik a valószínűbb?


Ez oylan mint amikor diák voltam és jött egy témazáró és érdekes módon aznap az osztály fele beteg volt.

Na ná az is hihető volt...

2016. dec. 12. 10:52
 6/23 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nézz rá csúnyán, hogy fáj a torkod, biztos elkaptad, érzed, hogy megy fel a lázad, úgyhogy te most mész is haza, nem maradsz bent betegen, hogy továbbfertőzz mindenkit.

Nekem bevált.


Főleg azért, mert én még el tudtam lógni ;)

Az ilyen kedves kollégákat meg berángatta a főnök két ünnep között, mert nem lett kész a meló.

2016. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Na ezt jól látod, tényleg menjért. De nem ezért, hanem mert képes vagy minden nap elárasztani ezekkel a kamukérdésekkel az oldalt.
2016. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

" főnök két ünnep között, mert nem lett kész a meló."


Nem tudja még ha akarná se.

Az üzem zárva se fűtés se áram. Full leállás van.

Főnök se lesz.

2016. dec. 12. 10:56
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

És ha valaki tényleg beteg? Ne merjen otthon maradni, mert mi van, ha azt hiszik, hogy kamuzik?

Már ezer ilyen kérdésed volt. Soha senki nem ért veled egyet. Az a gáz, hogy te ezen ennyire pörögsz.

2016. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"És ha valaki tényleg beteg? "


Hagyjad már!!! Tudod mikor beteg az. Csont kamu az egész, arról szól hogy megtoldja a szabit amire máshogy nem lenne opciója (mert elfogyott a szabija)

2016. dec. 12. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!