Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos volt-e tőle?

Jogos volt-e tőle?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron összebarátkoztam egy arab sráccal, 1 hónapig gyakornokoskodott Budapesten, elég őszinte ember, komoly témákról beszélgettünk, bár néha éreztem, hogy elég egoista, és nem igazán tisztelte a különböző véleményt, de jól megvoltunk. 1 hónap után visszament egyetemre egy vidéki városba, meghívott, hogy ha ott járok, majd elszállásol, stb. Vizsgaidőszakba kellett volna vizsgadíjat utalni, de nincs bankszámlám, ráírtam (mivel láttam, hogy Budapestre utazott Facebookon) hogy taliznánk-e személyesen, ha igen, utalna-e pénzt nekem vizsgadíjra ott, és rögtön megadom kézpénzben. Azt mondta, utazik tovább külföldre, ami hazugság volt, később meg letiltott. Szerintetek miért? Szerintem elég korrekt voltam, és jó barát.Kérlek, a rasszizmustól és a kioktatástól kíméljetek!

2020. máj. 20. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyesen kellett volna megbeszelni vele ezt az utalos dolgot, mert most lehet felre ertette az egeszet. Azt hiheti le akartad huzni.
2020. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, így hogy letiltott és más városban él, nem valószínű, bár jó lenne. Amúgy nincs ebben lehúzás!
2020. máj. 20. 19:08
 3/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, utólag beszélni erről vele
2020. máj. 20. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ne ragodj rajta, egy barat nem tiltott volna le. Lehet hogy talalkoztok meg az eletben, majd akkor tisztazod a dolgot.
2020. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bizalmatlan lett feléd ami érthető is. Nem pár ezer forintról van szó, hanem elég komoly összegről. Ha külföldön élnék és egy helyi ember kérne segitséget ilyen ügyben én is furcsálnám. Nem a megfelelő embert választottad erre a szivességre.
2020. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nagy bajban voltam, ezért kértem. Mivel ha lejárt volna a vizsgajelentkezés ideje, megbuktam volna. Amúgy kb 4000 Ft-ról lett volna szó, ennyi a vizsgadíj.
2020. máj. 20. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ne haragudj, félreolvastam, hülye vagyok. Azt hittem tandíjról van szó :D Hát ez tényleg nem lett volna vészes.
2020. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Bárhogy magyarázkodsz, hülyén hangzik, miért nem a szüleidet, közeli barátot kértél meg. A 4 000 Ft is furcsa kérés egy távoli ismerőstől, akivel nincs személyes kapcsolatod.
2020. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :)
2020. máj. 20. 19:46
 10/13 A kérdező kommentje:
#8, nem voltak elérhetőek, ezért kínomban ráírtam. És ha félreértett, sem kellett volna letiltani, hanem megkérdezni engem. És volt vele személyes kapcsolatom...
2020. máj. 20. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!