Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A rendes emberekre miért...

A rendes emberekre miért fogják rá, hogy gyávák?

Figyelt kérdés

Ezzel próbálják tisztára mosni magukat azok akik nem tudnak normálisan, emberhez méltóan viselkedni?


Miért velem van a baj, csak mert igényem lenne normális, tisztelettudó emberi interakciókra, és amiért nem vagyok hajlandó leereszkedni egy bizonyos szintre és mocskolódni?


2020. máj. 22. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem latok osszefuggest a rendesseg es a gyavasag kozott. Normalis viselkedes inkabb higgadtsag szerintem. Viszont a konfliktusoknak van nyomasa. Bizonyos szint felett a voros zonaba er a mutato ... na ilyenkor vannak akiknel szet megy a tartaly, masoknal meg csak szuszog a szelep. Ez nem gyavasag.
2020. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Igen, viszonylag elég jól tudok uralkodni magamon, ami nem mondható el sokakról, hiszen az első támadásnak vélt szónál már anyáznak meg mindenhová elküldenek.


Ne most, ha ezeknek nem szólok vissza semmit akkor gyáva vagyok?

2020. máj. 22. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Valaki meg félősnek és nem elég keménynek nevezett, mert tudok magamra vigyázni és veszélyérzetem is van!
2020. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondják szerintem egy rendes emberre, h. gyáva, ha túl rendes. Azaz mindent megcsinál mondjuk, amit a másik kér tōle és nem mond soha nemet (pedig nem az ő dolga lenne, megterhelő számára stb.). Vagy mondjuk nem áll bele konfliktusokba, pedig időnként fontos lenne kiállni magáért.
2020. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4


Igen egyes (rendes) emberek azt gondolják, hogy mások tudják mi az illem, mit szabad és mit nem szabad, de ezt egy óriási tévedés. A legtöbb ember nagyon állati szinten van, csak kihasználni akar másokat.


Úgy 5%-a lehet normális az embereknek csak és ez egyre csökken már évtizedek óta amíg ki nem hal ez a faj és akkor a dzsungel törvénye szerint élhetnek a többiek tovább.

2020. máj. 22. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
mert az agressziv embereket egyenes modorúnak tartják egyesek
2020. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rossz értékrend miatt.
2020. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a tökösek mernek a szabályokkal szembe menni, hisz ma ez a menő...
2020. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!