Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a barátnőmön...

Mit tegyek ha a barátnőmön látom, hogy rosszul van, de nem akarja elmondani?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem jól van e, nyilván aztmondta igen, de szerintem az nem jó ha valakinek karikás a szeme és falfehér a bőre (alapból nem olyan a bőrszíne)... Hogyan segítsek neki?! Aztmondta hogy nem akarja elmondani nekem, mi a baja... Pedig tényleg bf-ek vagyunk... Eddig mindent elmondott...

máj. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Talán kínos eü dolog. Ne nyaggasd.
máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarja elmondani, akkor ne faggasd. Támogasd, de ne kérdezősködj. Majd ha Ő úgy akarja, el fogja mondani.
máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves tőled, hogy segíteni szeretnél neki, ilyen egy jó barátnő 😊


Úgy tudsz neki segíteni, hogy ott vagy neki, ennyi, és nem több. Kérdezd meg, mihez van kedve, van kedve mondjuk elmenni moziba, sétálni, vagy cukrászdába? Egyszerűen csak legyél vele, tereld el a figyelmét, de közben ne faggasd, majd elmondja, ha úgy érzi, itt az ideje.

máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TENGEERPICI ***** válasza:
0%
Azért nem mondja el mert nem bízik benned. Kétejei vannak veled kapcsolatban. Nem akar megbántani vagy nem akarja elmondani a jelenlegi problémáit. Mert csalódott. Visszaéltek a bizalmával. Kihasználták. Arra gondol hogy te is ugyan azt teszed vele. Nem tudom mióta ismeritek egymást. De ha csak egy kicsit is nyitott szemmel jársz akkor nagyon rövid idő alatt saját magad is rájössz mi okozza ezt a jelenséget. A nő nem attól változik meg hogy moziba vagy buliba viszed. Szerintem nem ismered a barátnődet csak látod. Ha való an szereted akkor hagyod hogy saját magától mondja el. Ha szeret és bízik benned megteszi. Ha nem mondja el akkor csak egy ugródeszka vagy a számára. Amikotregy nővel találkozol az arca elárulja mit akar tóled.Az arcán és a szemén látni hogy a szív othon van és ki van nyitva az ajtó és beenged. Csak nézz és figyelj. Csak szóltam! TENGERPICI 2024.05.17.
máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!