Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakivel komolyabban...

Ha valakivel komolyabban baràtkoztatok mennyire viselt meg ha megszakadt a baratsàg? Utàna egy màsik baràtsàg tudta pótolni a hiànyt?

Figyelt kérdés
máj. 16. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen barátság volt! Azonos nemű, vagy ellentétes nemű! Nekem mindkettő szakadt már meg, az ellentétes neművel jobban megviselt, ezt nem is tudta egy új barátság pótolni. Mindegyik más és más.
máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azonos nemu.Nekem is az a benyomasom nem potolhato.Baris egyenlore nem,mert pont ugyanaz nem lesz massal mint vele.Es hiaba van ket masik baratnom,ok azt nem potoljak.Ahhoz ez a dolog nagyon elkell hogy muljon es nagyon kompatibilis szemelyt kell ahhoz talalni hogy ez potolhato legyen.Ha meg valami azonnal potolhato az nem is volt baratsag csak ismeretseg.
máj. 17. 07:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen csalódtam több emberben is, új barátságot egy határon túl meg nem is kerestem.
máj. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen a mely csalodas utan ez igy van.Egyreszt ovatossag,masreszt nem is megy mindenkivel a baratsag kialakitasa
máj. 17. 09:44
 6/12 anonim válasza:
ha el kell szakadnod valakitől akit nagyon szeretsz akkor az nagyon nehéz és azt a barátságot nem lehet pótolni mert mindenkinek más a személyisége
máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Toxikus barátságban voltam egy fiúval (18F, én 18L). Mindig bullyingolt, elfelejtett velem kapcsolatban mindent (szülinap, kedvenc film, mindent ami hozzám köthető), szétzúzta az önbizalmam minden szinten. Túlszexualizálta a rasszomat is, ezzel kapcsolatban is bántott. 4 éven keresztül elmondta minden nap, hogy soha bottal nem piszkálna meg, aztán egyik este a semmiből rámmászott, amitől szintén megalázva éreztem magam. Sokszor úgy tett, mintha nem is lennénk barátok. Ellopta a poénjaimat és úgy adta elő a menő fiúknak, mintha ő találta volna ki őket.


Most jutottam el oda, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Csak most jöttem rá, milyen görcsben voltam minden nap, hogy már a görcs feloldódott. Viszont olyan őrülten szerettem és szeretem még mindig, mint senki mást, gyakorlatilag széttéptem a saját szívemet, teljesen kikészültem. És nem, sose szerettem romantikusan, mindig egy másik fiú tetszett, meg hát nem is az esetem semmilyen szinten. De ez most nem számít, mindegy, milyen szeretet volt, mert meghalok a hiányától. Ha most bocsánatot kérne, újra a legjobb barátom lenne. De persze ignorál, meg állandóan iszik, amit eddig nem csinált.


Nekem már soha nem lesz mégegy olyan jó barátom mint ő. Egész nap öleltem, minden nap együtt voltunk, beszélgettünk, nevettünk... ilyen többé nem lesz. Viszont legalább újratanulhatom, hogy én is érek valamit.

máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es ugy erzem en is ha bocsanatot kerne ujbol baratok lehetnenk,de persze vigyaznek dolgokra vele kapcsolatban.Az is lehet nem lennenk ujra baratok es csak egy illuziot kergetek...nem tudom.Nekem is faj es potolhatatlan a hianya.Az eletemben levo emberek ot nem potoljak.Azt a hianyt amit ez a kapcsolat hagyott nem potolja a ket masik baratnom.Ugy erzem egy uj baratsag sem pont ot nem potolna,nem ugyanazt nyujtanà.De ha jo lenne lehet epp feledtetne es meg azt is megkockaztatom hogy jobb lenne.De nem olyan konnyu baratot talalni.Hiaba mondja a pszichologusnom ismerkedjek az feledtetné,nyissak jobban az emberek fele,tegyek lepeseket ha uj embert ismerek meg.Nem erzek erre indittatast.Valahogy nem fogott meg senki.Nem is vagyok az a tipus.Vele valahogy kialakult a baratsag.De pillanatnyilag en sem hiszek benne hogy barkivel meg kialakulhat baratsag.
máj. 18. 20:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a nagymamam mondta megkerdeztek egyszer az o anyosat vagyis a dednagymamamat akit nem ismertem hogy miert emlegeti annyit a haboruban elesett fiat van neki sok gyereke azt a valaszt adta tiz ujja van es barmelyiket vagja meg mindegyik faj igy van ez a gyerek elvesztesevel is.Baratsagban is az elveszett barat hianya faj es hiaba vannak masok attol az még faj.
máj. 18. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:

" Az ellenségeimmel elbánok magam is, a barátaimtól ments meg Sors..."


Régi mondás,de nagyon igaz. Olyan hátbadöféseket,genyóságokat amit nagyon közeli barátoknak nevezett emberek tudnak adni sosem kaptam senkitől az életben csak ezektől...


F

máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!