Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem foglalkozom azokkal az...

Nem foglalkozom azokkal az emberekkel akik utálnak, mert lefoglalnak azok akiket szeretek. Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekel, hogy az emberek mit gondolnak rólam. Nem foglalkozom azokkal akik pofáznak rólam a hátam mögött és elhordanak mindennek. Nem süllyedek le a szintjükre. Csak röhögök rajtuk, annyira szánalmasak. Én elégedett vagyok magammal, vannak barátaim akik szeretnek engem. Én velük foglalkozom, mert akik kibeszélnek a hátam mögött azok egyszerűen nem érdemlik meg, hogy rájuk pazaroljam a drága időmet. Az ilyenek irigyek a másik emberre, nincsen saját életük és ezt azzal kompenzálják, hogy másokkal foglalkoznak. Utolsó szaréletű undorító fekáliák! A szemembe nyaliznak aztán a hátam mögött elhordanak mindennek. De én már csak röhögök rajtuk. Tudom, hogy én jobb vagyok náluk. Boldog vagyok, jóban vagyok magammal és eltávolítottam azokat a személyeket az életemből akik csak lehúznak. Ti hogy vagytok ezzel?
2020. máj. 22. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Valójában csak magaddal akarsz villogni és nem is érdekel más hogy van ezzel. Csak kellett egy kérdés hogy kiírhasd. :)
2020. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Mintha csak én írtam volna ezeket a sorokat, annyi különbséggel, hogy én nem nevetek rajtuk, hanem sajnálom őket. Sajnálom, hogy nem tudják milyen a boldog, kiegyensúlyozott élet. A legrosszabb, hogy ezeken az emberek még segíteni sem tudsz, hiszen ők mindent jobban tudnak és csinálnak, még akkor is, ha a valóság nem ezt tükrözi. Viszont nem tudom mit lehetne tenni, hogy ne foglalkozzanak ennyit más életével, hozzák rendbe a sajátjukat, amennyiben még lehetséges.
2020. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tudok róla, hogy bárki utálna...
2020. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Annyiban foglalkozom csak azokkal, akik utálnak engem, hogy igyekszem nekik még több okot adni arra, hogy utáljanak. És baromira élvezem :))
2020. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
#1-esnél a pont.
2020. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Én ezt megoldottam azzal, hogy senkivel sem foglalkozom.
2020. máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt miért lett mindenki lepontozva? 😀
2020. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno én is voltam irigy egykét emberre de attól nem beszéltem ki egyiket se. Lett saját életem plusz most nekem is van egykét utalom akik nyaliztak de sztem rajött el arra hogy nem vagyok az ilyesmire vevő. Undorító dolog hogy a szemedbe nyaliznak aztán meg kibeszélnek. Ismerős de ha te leszarod őket még nekik áll feljebb hogy te nem nyalod a seggükwt. Ez szánalmas. És még azt hiszik hogy körülöttük forog a világ.
2020. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!