Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg vagy nem?

Meleg vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú barátom akivel egy osztályba vagyok (már végzősök vagyunk ha ez számít bármit is) az utóbbi másfél évben kezdtünk egyre közelebb kerülni egymáshoz stb. Kezdtem érezni hogy amúgy itt valami van gondolok itt arra hogy ha órán egymás mellé kerültünk játszott piszkált hozzámért ilyenek sokszor csinált olyat amit a többi fiúval nem nagyon. Én itt picit felbátorodtam na mondom próbálkozok sokszor volt olyan nap hogy nem igazán foglalkozott velem de volt olyan is hogy rajtam lógott.

Pár hónappal ezelött elhívott magukhoz lévén hogy nem volt mit csinálni a magammal vitt laptopon filmeztünk, na most úgy voltunk hogy 2 kissebb ágy közel egymás mellett egyiken én másikon ő lelógott a kezem és elkezdett vele szórakozni na mondom kihasználom a lehetőséget átfurakodtam magam félig oda mellé és amin meglepődtem az az volt hogy nem volt ellenére sőt a kezemet magára rakta és kicsit még a hajamat is piszkálta :D (van barátnője és sokszor kijelentette hogy nem meleg, plusz nem is szereti őket)

Kicsit hosszúra sikerült😅

17f



2020. máj. 24. 23:24
1 2
 11/11 Kaname90 válasza:
Akkor hagyd felesleges az ilyennel foglalkozni, ha biszex ha nem az o baja lesz ha nem teljesedik ki és elnyomja magát, te meg szerezz egy srácot aki értelmes is ennél azért biztos van jobb
2022. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!