Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is kicsit sértő a...

Szerintetek is kicsit sértő a viselkedése az egyik fiú ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Barátnak még azért nem nevezném, de már ismerem pár hónapja, ő írt rám anno, hogy szívesen barátkozna (és tényleg csak barátkozik), és nekem sem tetszik egyáltalán.


Egyszer csinált már olyat, hogy eltűnt vagy 2 hétre, azt hittem, megsértődött rám valamiért, aztán mondta, hogy neki van néha ilyen időszaka, amikor nincsen kedve senkihez...

Megpróbáltam megérteni, csak legalább szólhatott volna előtte, mert azért 2 hétig várni egy válaszra elég gáz.


Azt is furcsállom kicsit, hogy amikor mesélek neki, meg küldök képeket, hogy merre jártam, az volt rá legutóbb a reakciója, hogy te mindig ennyi képet csinálsz? De párszor megjegyezte már ezt

Nem értem, ebben mi a rossz... Posztolni egyébként szinte soha nem szoktam semmit, de emléknek szeretem őket, és szívesen megosztom a barátokkal.


Most meg már egy ideje tervben volt, hogy találkozunk, mert eddig csak 1x tudtunk, mivel másik városban élünk, erre valamelyik nap bevágja, hogy bocsi, de a június nem lesz jó, mert változás küszöbén állok...

Ezt sem tudom már megint hová tenni. Egyrészt ki lehetne fejteni, másrészt azért 1 hónap alatt talán jó lehetett volna egyszer.


Ezek után most elment kicsit a kedvem az egésztől.


Ti mit gondoltok? Én fújom csak fel?


2020. máj. 25. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem ilyen embert. Szerencsére már nem tartom vele a kapcsolatot. Nem mondom, hogy sértő, de túl aok energiát pazaroltam a megértésébe és abba, hogy egyszer tudjunk végre normálisan beszélgetni.
2020. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én több ilyen embert is ismertem, bárcsak előbb hagytam volna őket a francba! Most már ha látom, hogy valaki ilyen, azzal a lendülettel hagyom ott.
2020. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezek szerint ti is jártatok már így.


Nagyon introvertált a srác egyébként, de attól még nem esik jól, mert én mindig próbáltam/próbálok normális meg érdeklődő lenni.

2020. máj. 25. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkább leszarom-tí0usnak mondanám. Aki megtűri a társaságod, de úgy is jó neki, ha nem létezel
2020. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatokat érdemesebb lazábbra venni. Ha válaszol vagy talalkoztok jó, ha nem akkor nem. Ne legyenek elvárásaid.
2020. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak egyszerűen leszarom stílus, ezekkel a legnagyobb baj az, hogy amikor beszél veled lefáraszt és apró, elsőre jelentéktelennek tűnő kis megjegyzésekkel igyekszik folyamatosan rombolni az önbizalmad, a jókedvedet, a sikerélményeidet, mindent. Még az a legjobb, amikor időnként jön neki egy ilyen kattanás, hogy eltűnik hetekre, mert addig legalább békénhagy. De utána meg, mintha mi sem történt volna újra előkerül és ha nem akarsz vele foglalkozni, akkor még benned kelt bűntudatot, hogy miért nem beszélsz vele.

Az meg hogy introvertált, egy dolog, sokan azok, pl. én is. De ennek semmi köze ehhez a viselkedéshez.

A legjobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot, mert úgy tud hosszútávon rombolni és rossz érzéseket kelteni benned, hogy szinte észre sem veszed.

2020. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem való hosszú távra az ilyen fiú.

Sosem tudhatod, hogy mikor mi jut eszébe, hogyan reagálja le és hogyan is reagáljad le Te. Esetleg unaloműzésre jó, amikor nincs más- kötetlenül.

Ffi.

2020. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Hacsak nem autisztikus, es neki ez a jo kapcsolat, kulonben minek eroltetni es ugy csinalni, mintha.
2020. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5: Nincsenek irányába extra elvárásaim, csak akikkel barátkozom, azokkal normálisan válaszolunk egymásnak. Velük is van olyan, hogy eltelik közte pár nap, én is tudok nagyon elfoglalt lenni, de én azt tartom korrektnek, hogy pl. amikor az egyik barátom elment nyaralni vagy 10 napra, szólt előtte, hogy ilyenkor nem szokott netezni, amivel nem is volt semmi probléma, így tudtam, hogy mi a helyzet.


6: Alapból tud kedves lenni, meg ő mondogatta csomószor már, hogy találkozzunk, de egyébként igazad lehet sajnos, vannak néha nagyon negatív megnyilvánulásai. Pl. amikor szidta a társkeresőket, hogy a sok hülye pi**a csak válogat, most pl. erre is mit lehet reagálni? Elvileg rólam nem ezt gondolja, de attól még furán jött ki.

2020. máj. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!