Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy köszöntsem a régi ismerős...

Hogy köszöntsem a régi ismerősöket?

Figyelt kérdés
20/L vagyok. Tételezzük fel, hogy találkozok valami okból 2 db régi osztálytársammal ált suliból. Jó kapcsolatban voltunk, barátok, ha utána is találkoztunk nagyon jókat beszélgettem velük/jó volt a hangulat. Ha most találkoznék velük, hogyan kellene köszöntsem őket? Öleléssel? Kétfogással, csak úgy messziről?

2020. máj. 28. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után találkozol velük? Napok? Hónapok? Évek? És milyen okból? Egy helyen fogtok dolgozni, vagy osztálytali lessz? Ha osztálytali akkor megölelheted őket, de ha pl,"muszájból" taliztok akkor én nem ugranék a nyakukba. De megsimogathatod a vállukat vagy ilyesmi. Persze, nem mindegy az sem, hogy ők szorosabb viszonyban vannak -e mint te velük? Tehát hogy ők szoktak -e csajoskodni nélküled
2020. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy eddig köszöntöttétek egymást, amikor korábban találkoztatok. De nem kell előre eltervezni, majd alakul magától.

Majd rajtuk is látod, hogy hogyan "közelednek" felét, meg akarnak-e ölelni. De a kézfogás szerintem semmiképp se jó. Fiatalok vagyok, nem hivatalos viszonyban vagytok. Szóval ha ők is közelednek, akkor ölelés. Ha nem, akkor csak köszöntök.

2020. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1,5-2m-es tavolsagbol megolelheted persze! :)
2020. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!