Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan teremtsek ilyen helyzetet?

Hogyan teremtsek ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

7 éves tönkrement fiú- lány barátságról van szó. A srác hallgatott el előlem valamit, amit másoktól kellett megtudnom. Mivel megszakítottam vele minden kontaktot, barátnőmnek magyarázkodott, ő pedig azt javasolta neki, hogy velem beszélje meg. A srác pedig azt mondta hogy én mindenre emlékszem és nem tudok megbocsátani meg amúgy is azt momdtam, hogy hagyjon békén. Tehát a srác azt hiszi, gyűlölöm őt. Most nem tudom, hogy ő is így van-e ezzel, mert ha valakivel a közelében beszélgetek, figyel rám, ha valahol meglát, mindig több ideig néz, mint pár másodperc. Mikor boltban vásároltam, akkor ő is ott volt, és a folyosó végéről nézett. De olyan is volt, hogy utcán sétált szembe és somolygott. Amikor egy baráti társaságban voltunk és mesélt valamit, akkor én elnevettem magam. És láttam hogy akkor ő is. Tehát nem szól hozzam, de figyel rám meg néz. Most egy társasággal fogunk utazni, és ez szerintem jó pont lehet hogy újra szóbaálljunk (más alkalomkor már kérdeztem tőle valamit és arra mondta is hogy igen). Mikor és mit kéne mondanom így hét év után?



19/L



2020. máj. 29. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó sok idő. Szerintem akár valami random dologgal is indíthatsz. Nem hiszem, hogy utál szerintem szívesen venné a közeledésed. Aztán felhozhatod azt amin összevesztetek és megbeszélhetnétek. De mindenképp jó lenne ha kettesben lennétek. Ha olyan jóban voltatok nem kell félni jönni fog magától a dolog, csak el kell kezdeni. Remélem tudtam segíteni.
2020. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Randomcsajxxx válasza:
Nem teketóriázok, bele is vágok a közepébe. Szerelmes beléd. Azt nem állítom, hogy te is az vagy, ennyiből, amit leírtál, nehéz megállapítani. De az tuti,hogy szeret ÚGY. Látszik,alap hogy 7 év után nem barátként gondol rád.Tagadhatod, de így van.Nem azért néz (nem csak) mert azt hiszi haragszol rá, hanem azért is mert egyszerűen vonzod a tekintetét, amikor azt írtad, hogy somolyog, meg amikor azt, hogy nevet azon amin te...Szóval látszik a gesztusaiból. Először gondold át, mit érzel, hiányzik-e, aztán maaaajd.....Ki tudja mi lesz? :). De addig is hajrá.
2020. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!