Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gyerekes leblokkolni oket?

Nagyon gyerekes leblokkolni oket?

Figyelt kérdés

Van egy par haverom, fiuk, lanyok, akiket mar par eve ismerek. Eleg sokszor levegonek neznek amikor facebookon a chatben irok valamit, vagy olyan is volt mar, hogy "ja, azt hittem, hogy valaszoltam", allandoan kesnek, szoval nem igazan azok, akiket baratoknak hivnek.


Parszor mar kileptem a chatbol, nem talalkoztam veluk egy darabig, es ilyenkor valamelyik mindig megkeres. En meg, mivel elegge egyedul erzem magamat, orulok, hogy talan megis szamitok valamit. De nem, csak ujabb es ujabb csalodasok.


Arra gondoltam, hogy egyszeruen csak blokkolom mindet.

Probaltam veluk beszelni, de kb en jottem ki rosszul belole.

Nagyon gyerekes amit csinalni akarok?

Vagy mit lehetne tenni? Mint mondtam, sajnos azt nem tudom megtenni, hogy nem nezek bele a chatbe, mert kivancsi vagyok.


2020. máj. 31. 21:43
 1/3 anonim válasza:
nem
2020. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A blokkolassal beismered, hogy meg vagy sertodve es fontosak lettek volna neked. Persze ertelek. Meg magad miatt jo lenne. De sokkal jobb, ha semmit, de semmit nem teszel, viszont lelekben blokkolod oket. Semmi reakcio, valasz se. Maximum ha kerdeznenek, jaj, mi van, akkor az, hogy nezd, teged eddig nem erdekelt, most mar legyen mindegy.

Mikor becsuksz egy ajtot, egy masik kinyilik. Ez egy olcso kozhely, de halistennek mindig bejon.

2020. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki kíváncsi hamar megöregszik...
2020. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!