Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi volt a leggázabb dolog...

Mi volt a leggázabb dolog amit valaha kitettél az internetre?

Figyelt kérdés
Tudni akarom :D
2020. jún. 13. 00:42
 1/7 Tabbouleh ***** válasza:
90%
Fu..2 profilom van instán, az egyik a hobbizós, a másik a rendes. Egy szép este az instagramos kamerával rögzítettem, hogy milyen királyul tudom táncoltatni a szemöldököm miközben pofákat vágok. Olyan jól sikerült, hogy át akartam küldeni a rendes profilomra, hogy ott le tudjam menteni(valamiért nem engedi az alprofilomon..), de véletlenül sztoriba raktam ki az atomszexi videókat.. 😂 Szerencsére 1 óra körül nem látták sokan, de azért páran reagáltak rá.. 😂
2020. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú, még 12-13 éve mikor a myvipes időket éltük, természetesen én sem maradhattam ki a folyamatos, digitális fényképezőgéppel való szelfizgetésből, és ezek feltöltéséből a vipes adatlapomra.

Csak hát nekem volt egy olyan rossz tulajdonságom, hogy nem igazán figyeltem ezeknél a képeknél a hátteret, csak miután a tesóim felhívták rá a figyelmemet, hogy a száradó bugyik, alsógatyák és melltartók talán nem a legodaillőbb háttérelemek az ilyen képeknél.

A poén az, hogy ezek a fotók még azóta is láthatóak a vipes adatlapomon :D


26/F

2020. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Részegen, egy facebook poszt formájában elbúcsúztam mindenkitől, kifejtettem mindent.

Másnap amikor felkeltem és megláttam, égett a pofám..

2020. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Joker
2020. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szelfi Gyurcsány Ferenccel. És akkor komolyan a híve voltam, nem viccből készült kép volt. 😂
2020. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kép saját magamról.
2020. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére olyan profilra, ahol nevestül voltam fenn, nagyon gáz dolgot nem tettem ki. Ami gáz volt, de nem volt direkt hozzám köthető, vagy kutatással lehetett volna kideríteni, hogy én voltam:

16-7-8 éves koromban úgy blogoltam nyilvánosan, hogy mindent megosztottam majdnem, ami történt velem... nem névvel, de olyan dolgokat megosztottam magamról, hogyha megtalálta volna vmi perverz a blogomat, és elkezdett volna kombinálni, valószínűleg rájött volna, hogy én ki vagyok (milyen buszvonalon lakom, hány éves vagyok, melyik suliba járhatok a leírtak alapján)

2021. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!