Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gondoltatok már valaha, ha...

Gondoltatok már valaha, ha wgyszer csak eltunnél az összes barátod/ismerösöd és családod életéből? Mi történne ha egyszer csak megszűnnél lézétezni? Esetleg meghalnál?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolkozok a halálon és ,hogy mi lenne ha nem is léteznék... arralenmékkiváncsi ,hogy mások is feltetzék e ezt/ezeket a kérdéseket e maguknakésha igen mire jutottak?

#barát #ismerős #eltűnés gondolata #Mi lenne ha...? Depresszió?
2019. jan. 12. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Én gondolok rá sokat, és arra jutottam hogy talán az lenne a leg jobb. Nincs senkim, aki kéne mindennél jobban az egy nekem való lány lenne, de mivel nem járok sehova és az ismerkedés főleg a személyes nekem erőltetett és nem is menne, szóval ez megint felejtős. Hogy hiányoznék-e valakinek? Mégis kinek :D

Nálad mi a hézag?

2019. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszmbe hogy ha meghalnék, mi lenne..egyet tudok a család nagy részének fájna, el tudom képzleni és az nekem is fájt ugy "látni" őket..ugyhogy abba is hagytam az ezen való gonfolkozást, most itt vagyok és a helyzethez képesg monden szupi
2019. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

20-21 évesen volt rá komoly esély, hogy game over..nem öngyi akartam lenni hanem egészségileg voltam egy káosz..

rengeteget emlegettek volna és pozitív dolgokról..jók a rokoni-baráti kapcsolataim..

2019. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy nagyon durva álmom. Azt nem tudni hogyan, de meghaltam, majd újra születtem, és már csak arra emlékszem, hogy jó néhány év múlva újra születve, ismét felnőttként ülök egy szobában a számítógép előtt egy másik városban. Mindenre emlékeztem az előző életemből, az összes barátomra, rokonaimra. Próbáltam felvenni velük a kapcsolatot online, de nem tudtam belépni a facebookra, mert nem emlékeztem a jelszóra. Felültem egy buszra hogy haza utazzak a szülőfalumba megkeresni a szüleimet. De akkor döbbentem rá, hogy annyi év eltelt, hogy valószínűleg már nem is élnek. Ettől nagyon bepánikoltam, és arra jöttem rá, hogy nincs senkim. Szörnyű érzés volt. Éltem, de közben azt érzetem, megszűntem.
2019. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Drazicc ***** válasza:
# 4 ez nagyon durva álom. Én sokszor gondoltam erre. Volt ,hogy arra gondoltam, hogy örökre külföldre költözöm, és sokszor volt hogy öngyilkos akartam lenni amikor csalódtam, csomószor elképzeltem, hogy milyen lenne, és tö szar érzés volt a tudat, hogy a barátaim valszeg tök hamar elfelejtenének és akiknek meg nem akarok fájdalmat okozni a családomnak nekik lenne a legrosszab...
2019. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pár gondolatfoszlány erejéig mindenkinek eszébe jut olykor.
2019. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sokszor elgondoltam, mi lenne, ha meghalnék vagy öngyilkos lennék (persze sohasem tenném ezt meg), és arra jutottam, hogy a családom és a barátaim élete teljesen tönkremenne, mert szeretnek engem és ebbe belegondolva mindig sajnálat tölt el. Ezért nem akarok meghalni, mert azzal fájdalmat okozok a szeretteimnek.
2019. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is egyre többet gondolok ezekre,és én szívesen megszűnnék létezni végre,vagy újraszületnék egy jobb életben,ami nekem jobban tetszik,de ezek után,ami volt velem,inkább a semmit választom,a teljes megszűnést
2019. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Anno én is sokat gondoltam erre, meg néha most is eszembe jut. Gyerekkoromban meg is vágtam a csuklom.. de meggondoltam magam és itt vagyok ma is. Nálunk viszonylag nagy a család. Anyum belehalna. Tesoim és barátaim nem tudnák hova tenni az öngyilkosságot, nem hinnék el hogy tényleg az történt. Párommal meg nem tudnám megtenni, mert náluk a családban megtörtént.. ha én is megtenném ott helyben eltávozna.

Összességében arra jutottam, hogy legfeljebb nekem lenne ez a könnyebb út, úgyhogy magam által nem fogok eltávozni, és próbálok vigyázni magamra

2019. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,gondoltam amikor rossz passzban voltam.Meg amikor nehézségekbe ütköztem és rájöttem, hogy senkihez se fordulhatok.
2019. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!