Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aszociális lennék?

Aszociális lennék?

Figyelt kérdés
Napok óta nincs kedvem találkozni senkivel, egyszerűen bűntudatom lesz, ha elszakadok a családtól, ezt azóta vettem észre, mikor volt egy fiú, aki elhívott a városba (aznap ismertem meg) és én azt hittem, hogy randizni akar (nagyon nem jön be..) Azóta egyszerűen nem szeretek elmenni itthonról, mert mi van, ha találkozok vele, egyszerűen rosszul érint, ha meglátom..Nem tudom, ez az egész karantén engem rossz irányba változtatott meg, a nyaramat is úgy tervezem, hogy itthon fogok munkálkodni, nem megyek sehova, nem találkozok senkivel..Egyszerűen nem tudom mit tudnék ellene tenni.. A baráti köröm is nagyon szűk, egyszerűen utálnak. Utálnak, ahogy kinézek, strébereznek,(utána segítséget kérnek..), ellenem vannak, kibeszélőcsoportot csinálnak rólam, 2 olyan barátom van, aki irdatlanul normális, de megvan nekik is a saját kis baráti körjük.. Egyszerűen nem tudom, eddig vágytam a társaságra, mostanság már nem..

2020. jún. 14. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt valami eltevedt. Oket az ellensegeidnek hivd, ne a baratidnak. "A baráti köröm is nagyon szűk, egyszerűen utálnak. Utálnak, ahogy kinézek, strébereznek,(utána segítséget kérnek..), ellenem vannak, kibeszélőcsoportot csinálnak rólam"
2020. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, szóval 2 barátom van, velük minden rendben. A többiek, azok akik utálnak, strébereznek, stb.. Bocsi mégegyszer.
2020. jún. 14. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:
En találkoztam egyszer egy fiuval és nagyon rosszul sikerül, utánna több hétig rosszul voltam még csak a gondolattól hogy esteleg találkozhatok vele, ne eröltesd a kimenetelt ha nem akarod, majd ha lesz kedved ugy is kimész.
2020. jún. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!