Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy elengedjen?

Figyelt kérdés

Egy barátomat fogjuk ünnepelni kb 2,3 hét múlva, és megvagyok hívva. Állítólag a buli éjfélig tart kb 6tól.Anyukám nem igazán akar engedni, sőt kifejezetten ellenzi... ez azért érdekes számomra mert ha barátnőmtől 1kor mentem haza nem zavarta, ha bálból 2kor mentem haza az se. Ez lenne a nyári szünet első bulija, még a sulira se foghatja hogy azért nem. Érvelni is tudok, de végig se hallgat. Egyrészt - osztálytársamék hoznak, visznek

-egy kultúr helyen lennénk, egy vendéglőben

-kb 4 szülő ott lesz

-semmi alkohol vagy ilyesmi

-csak ismerősök lesznek, szóval ilyen nyomulós sztorik miatt se kéne aggódnia

-és max 8 km-re innen lennék

Ezek szerintem tök korrekt érvek, ennél meggyőzőbb már tényleg nem tudok lenni :( 16/L


2020. jún. 14. 23:45
 1/4 A kérdező kommentje:
+tudja jól hogy ritkán megyek "bulizni", szórakozóhelyen még sosem voltam, csak házibuliban. Mellesleg a testvére abban a városban lakik ahova mennénk, szóval még lenne kihez is menni...
2020. jún. 14. 23:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond ezt el neki. Ha nem enged el kérdezd meg miért majd mondjál arra ellenérvet. Ha nem enged el akkor se akkor meg sajnállak 2 év és mehetsz amerre akarsz annyi már nem sok
2020. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicsit később újra. Nem értem miért nem akar elengedni meg ha félt is lesznek ott szülők és nem fogtok piazni plusz későn se mennél haza.
2020. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megfogom még próbálni, ezt nem hagyom ennyiben. Még ha szórakozóhelyre mennénk ahol a 16 tényleg egy elég minimum korhatár, megértem hogy félt, de így könyörgöm ahogy fent leírtam. Nem értem.
2020. jún. 15. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!