Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nezegeti az oldalam?

Miert nezegeti az oldalam?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy tarskereson ahol egy lannyal beszeltunk egy ideig. Dominans lany volt aki aztan elkuldott, hogy un es ne irjak neki tobbet. Egyszer en mondtam, h inkabb nem akarok vele beszelni, masodszorra meg o mondta nekem. Ami rendben van, le is tiltottam. De azota uj profilt csinalt es elkezdte surun nezegetni az oldalam. Miert?
2020. jún. 16. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Most ha te kuldted el ot eloszor, akkor egyertelmu, hogy nagyon meg van sertve, es csak ezert kuldott el o is.

En no vagyok. Szoval szerintem te bejossz neki, plusz mar feltekeny, kisse rogeszmes. Mondjuk, hogy stalker, de nem okvetlenul veszelyes. Az a baj, hogy pont ettol kattant rad, hogy kudarc vagy neki, es mazochista. Magamat kaptam mar ilyesmin, sajnos.

Ha azt akarod, hogy lekopjon, ne irj mar semmit, ha nem zaklat, megunja.

2020. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem irok. Letiltani se tiltom, mert az is reakcio neki. Koszi!:)
2020. jún. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!