Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez már nem barátság ugye?...

Ez már nem barátság ugye? (kiábrándultam a barátnőmből, de ő még barátnőként tekint rám, hogy kezeljem) a többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok ! online angol tanfolyamon ismertem meg egy lányt és úgy tűnt jól kijövünk, barátkoztunk aztán most személyesen is találkoztunk. És elmentünk wc-re olyan csajosan. Beülünk a fülkébe , kicsit dumcsizunk a tanárunkról erre a lány akkorát szelelt (és még mást is) olyan undorító volt, hogy az a helyes kedves teremtés akit benne emgismertem egy pillanat alatt eltűnt bennem. Nem akarok vele barátkozni már, mert folyton csak az jut róla eszembe hogy milyen kellemetlen volt ez a szitu. Hogy rázzam le ? Félek hogy az őszinteségre nem állok készen. Valami kevésbé fájdalmas megoldást tudtok? :S

24 L



2020. jún. 17. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A wc pont az a hely, ahol ezt kell csinálni. H ezen így kiakadsz, nem való neked semmilyen emberi kapcsolat.
2020. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 es, hát de azért van egy szint ! Mért kellett ordenáré módon viselkedjen? Mintha direkt csinálta volna hogy megbotránkoztasson... Amúgy is azt hittem csk pisilni megyünk , ha tojnom kellett volna biztos enm megyek vele...
2020. jún. 17. 22:31
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a fiúknál ez így természetes modnjuk...
2020. jún. 17. 22:31
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te csak trollkodsz, kérdező. Na menj szépen aludni. :)
2020. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiúk eleve nem megyünk csoportosan wc-re.
2020. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
XD Jesszus! És mi lesz veled, ha egyszer összeköltözöl egy pasival?
2020. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

kimásolom a levelezáésem azzal a #6 troll úrral aki letrollozott:

"szerintem meg te trolkodsz hogy mások rossz véelménnyel legyenek rólam és prűd picsának tarsanak. Enyni erővel mindenkinek odaböföghetnéd ezt ! Amúgy bárcsak trollkodás lenne, de érzelmileg is nagyon megvisel ezzel a csajjal való a kapcsolatom, szóval ne ítélkezzél. kösz"

2020. jún. 17. 22:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le kérdező,te viselkedsz úgy mint egy kékvérű.Mire fel?Kinek képzeld te magad?Kimásolni egy privát beszélgetést meg stílustalan.Ez nem barátság, válaszolva a kérdésedre.
2020. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nyugi van ! Még ha lett volna benne bármi személyes /nevek stb abban amit kimásoltam..., ha enm modnom h kimásoltam csak simán odaírom minden egyéb nélkül akkor mi van, megköszönném ha a kötekedők úgy távoznának ahogy jöttek
2020. jún. 17. 22:53
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem kötekedik,csak irritáló a stílusod.Speciel én a hozzád hasonlók miatt nem barátkozom lányokkal.Tudod ki bízzon bennük.
2020. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!