Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan békülhetnék ki a...

Hogyan békülhetnék ki a haverommal? Ti mit tennétek a helyemben? 19/f

Figyelt kérdés

Nagyon jóban voltunk, inkább már legjobb haverok voltunk és most fogalmam sincs mit csináljak.


Úgy kezdődött az egész, hogy egy nagyon szar napom volt, exemmel is veszekedtem meg minden egyszerre összejött. Be voltam bszva mint a szamár, mindenkire haragutam aki csak hozzám szólt.


Mind a kettőnk eléggé depressziós mostanában, de igyekeztünk egymásban tartani a lelket már több mint 2 éve.

Gyakran küldünk egymásnak mémeket, amik úgymond jellemzők ránk.

Akkor este is küldött valamit, és én pont egy olyan rossz pillanatomban voltam, hogy elég sok sértő és csúnya dolgot írtam neki.


Erre ő csak annyit írt vissza hogy már rég megírhattam volna neki ezeket, akkor "nem idegesített volna tovább". Persze rájöttem hogy ezt nem rajta kellett volna levezetnem, de csak annyit írt h nem kell mentegetőzni mert a részeg ember a legőszintébb.


Azóta fb-n nem nézi meg ha írok, vagy ha írok is nem ír vissza, telefonon hívtam egy párszor de nem veszi fel azt sem.


Tegnap összefutottunk egyik havernál, nem tudtam hogy ő is ott van, kint söröztek. Kb hozzám sem szólt, amikor rákérdeztem hogy akkor most ennyi, nem is beszélünk meg hülyéskedünk ahogy szoktunk arra azt felelte "minek? nem vagyunk haverok"



2020. jún. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egy "no-homo" baráti kézimunka ilyenkor nagyon sokat segít.
2020. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elso: adlak. :)
2020. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amugy bocsanatot probaltal kerni? Illetve gondolkozz az o fejevel is: te megtudnal magadnak rogton bocsatani? Kerj elnezest es hagyd ot. Ha akar majd keres. Ha nem... Elkell fogadnod. Egy emberi kapcsolatba kellenek szabalyok es muszaj, h legyenek hatarok. Te ezeket a hatarokat athagtad, viseld a kovetkezmenyeket.
2020. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wtf kiverni nem fogom neki, akkor inkább hagyom az egészet a francba...
2020. jún. 19. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Szard le majd lesznek más haverjaid

Nekem is volt hasonló szitu

2020. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!