Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jo program otlet kicsit tobb...

Jo program otlet kicsit tobb mint baratsagra?

Figyelt kérdés

Esdig csak tarsasagban voltam a diuval es bar nem sokszor de ott mindig jol elhulyeskedunk viszont elhivott talira es kettesben kicsit felek h kinos lesz meg igy kicsit azert szegyenlos leszek foleg h tudom h nem csak baratilag tervez.


Egyebkent szeretek nagyon sok mindent de biztos kicsit szegyenlos leszek igy , probalok majd nem mert tarsasagban azer nagy a szam vele 😂 meg nem vagyok visszafogott.



2020. jún. 23. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:

(Nem seta, mozi, kajalas meg ilyenekre gondolok, nem ilyenek vagyunk hanem siman mindenfele mint pl gokart stb)


Csak kellene otlet

2020. jún. 23. 22:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon jo otletnek szoktam tartani, ha csak elmegyunk valahova chillezni. Altalaban mindig a semmit tervezem meg, o pedig igazodik. Persze mindig van egy kornyek (itt pl Pestrol beszelek) amit elgondolok magamnak. Aztan keresunk valami jot, ahol nem zavar senki, tudunk kettesbe lenni, es kb mindenrol beszelni. Volt akivel, volt akivel egy szantofold kozepen futva eszmeltem ra, hogy ezt teszem haha (pedig nem gondoltam volna, hogy pont vele)

Elj a manak, es akar vidd el egy szamodra is uj kornyekre, es egyutt szerencsetlenkedjetek hogy hova menjetek.

2020. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Naaa hat annyira kihalt helyre nem szeretnek menni😅 igazabol nem tudom meg akarnek e tobbet a dologtol de csendes helyre direkt nem akartam ha kicsit kinos lenne.
2020. jún. 24. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!